Україна, 27 тур Таблиця | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Олександрія |
1
: 0
|
Рух | ||||
Україна, 27 тур Таблиця | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Оболонь | 15:30 | ЛНЗ | ||||
Україна, 27 тур Таблиця | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Металіст 1925 | 18:00 | Ворскла | ||||
Англія, 36 тур Таблиця | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Арсенал | 14:30 | Борнмут | ||||
Англія, 36 тур Таблиця | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Брентфорд | 17:00 | Фулхем | ||||
Англія, 36 тур Таблиця | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Манчестер Сіті | 19:30 | Вулверхемптон | ||||
Іспанія, 34 тур Таблиця | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Реал Мадрид | 17:15 | Кадіс | ||||
Іспанія, 34 тур Таблиця | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Жирона | 19:30 | Барселона | ||||
Іспанія, 34 тур Таблиця | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Мальорка | 22:00 | Атлетіко | ||||
Німеччина, 32 тур Таблиця | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Борусія Дортмунд | 16:30 | Аугсбург | ||||
Німеччина, 32 тур Таблиця | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Штутгарт | 16:30 | Баварія | ||||
Італія, 35 тур Таблиця | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Сассуоло | 21:45 | Інтер | ||||
Франція, 32 тур Таблиця | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Брест | 22:00 | Нант | ||||
Перша ліга, 7 тур (другий етап) Таблиця | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Нива (Бузова) | 15:00 | Інгулець | ||||
04.05, 14:30 | Англія 2023/24 | Арсенал |
|
Борнмут | ||
04.05, 14:30 | Перша ліга 2023/24 | Прикарпаття |
|
ФСК Маріуполь (Яруд) | ||
04.05, 15:00 | Перша ліга 2023/24 | Діназ |
|
Нива Тернопіль | ||
04.05, 15:00 | Перша ліга 2023/24 | Чернігів-ШВСМ |
|
Буковина | ||
04.05, 15:00 | Перша ліга 2023/24 | Нива (Бузова) |
|
Інгулець | ||
04.05, 15:30 | Іспанія 2023/24 | Реал Сосьєдад |
|
Лас-Пальмас | ||
04.05, 15:30 | Україна 2023/24 | Оболонь |
|
ЛНЗ | ||
04.05, 16:00 | Франція 2023/24 | Гавр |
|
Страсбур | ||
04.05, 16:30 | Німеччина 2023/24 | Борусія Дортмунд |
|
Аугсбург | ||
04.05, 16:30 | Німеччина 2023/24 | Вердер |
|
Борусія Менхенгладбах |