"Завжди одне і те ж": капітан Валенсії обурений рішенням арбітра скасувати гол у ворота Реала

19 червня 11:09 - Читать на русском
Реал розгромив Валенсію / Marca

Півзахисник Валенсії Даніель Парехо не добирав слів під час матчу проти Реала.

Реал розгромив Валенсію (3:0) в 29-му турі Ла Ліги та продовжує переслідувати Барселону в турнірній таблиці. У першому таймі за рахунку 0:0 "кажани" зуміли вразити ворота Тібо Куртуа, але взяття воріт було скасоване через крихітний офсайд.

Казкове повернення Асенсіо та шедевр Бензема у відеоогляді матчу Реал – Валенсія – 3:0

Дане рішення Хосе Антоніо Санчеса Мартінеса обурило капітана левантійців Даніеля Парехо, який одразу висловив свою незгоду. "Завжди одне і те ж, завжди одне і теж", – цитує Парехо Marca, натякаючи на періодичні рішення арбітрів на користь мадридців.

Після 29-ти турів Реал посідає 2 місце в таблиці. Валенсія розмістилася на 8-й позиції Ла Ліги.

Реал розгромив Валенсію: "вершкові" great again, бенефіс дуету Бензема та Азара, тіньовий герой Кроос і тріумф Асенсіо