toggle menu

X

Арбітри

"Було видно, що суддя хотів допомогти Шахтарю": тренер Зорі закликав арбітрів якнайшвидше пройти детектор брехні
Україна 18 квітня 22:12 2978
Младен Бартуловіч, асистент Юрія Коваля у луганській команді, поділився емоціями від поразки Шахтарю (1:3) у перенесеному матчі 10-го туру УПЛ.
Хаві розніс суддю після розгрому від ПСЖ: "Сказав йому, що це катастрофа"
Ліга чемпіонів 17 квітня 08:27 31802
Головний тренер Барселони Хаві Ернандес прокоментував матч-відповідь проти ПСЖ (1:4) у чвертьфіналі Ліги чемпіонів. Особлива увага – рішенню Іштвана Ковача вилучити Рональда Араухо на 29-й хвилині.
Пушіч – арбітру матчу Ворскла – Шахтар: "Подобається, що травмувався Судаков, один з найважливіших гравців збірної?"
Україна 14 квітня 21:18 21394
Головний тренер Шахтаря Маріно Пушіч залишився розлючений роботою арбітра у поєдинку 24-го туру УПЛ проти Ворскли. Наставник вважає, що за жорсткий підкат проти Судакова, який призвів до травми, можна було покарати карткою гравця Ворскли.