Динамо винесло сербський колгосп (збірну дитячих садків Белграда) вперед ногами – мало залітати 16, з Попова пляшка
Експерти і відомі вболівальники обговорюють матч другого кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів Динамо – Партизан (6:2).

На полі була лише одна команда / Фото ФК Динамо
Час від часу Динамо весело збиткується над своїми опонентами у кваліфікації ЛЧ. Без надзусиль пригадуються 8:0 проти валлійського Баррі Таун у 1998-му або бухарестські 4:2 зі Стяуа у 2001-му. Проте найкраща аналогія – із приниженням Спартака у 2008-му, коли кияни двічі приготували відбивну зі свинини (4:1, 4:1). Тоді, як і зараз, на перше місце вийшов політичний підтекст.
Вчора для команди Шовковського вдало склалися усі фактори, окрім гри у захисті. Дві грубі помилки українців дозволили сербам витиснути максимум зі своїх поодиноких атак. Але навіть це не зіпсувало нам загальнонаціонального свята.
*******
Михайло Смоловий, співведучий проекту ТаТоТаке, ретельно занотував свої думки та емоції упродовж матчу.




Андрій Шалімов, більше відомий як репер Freel, дає лаконічну характеристику.

Поет, публіцист і перекладач Андрій Бондар має простеньку метафору.

Автор Футбол 24 Михайло Юхименко – про тотальну перевагу Динамо і винятковість моменту.

Facebook-блогер Олег Лупич нагадує, що не завжди ми були в силах поквитатися зі своїми кривдниками.

Всюдисущий коментатор Віталій Волочай стверджує, що ще ніколи так не кайфував.

Його колега Вадим Скічко тролить "братушек" їхньою ж мовою. Допис можна перекласти так: "Не пропонуй мені ЛЧ, коли є братський кубок".

YouTube-блогер, журналіст і син легенди Динамо Микита Дмитрулін підкреслює символічність походження головних героїв поєдинку.

Журналіст ua-football.com Роман Синчук наполягає на слабкості Партизана.

Погоджується зі Синчуком і Сергій Тищенко (Футбол 24). Наш колега з оптимізмом чекає матчу-відповіді, але й роздає декому з динамівців на горіхи.




Агент, експерт і менеджер В'ячеслав Заховайло застерігає від гучних дифірамбів. Партизан – не той рівень, щоб робити надто оптимістичні висновки про силу Динамо.

І все ж Ігорю Циганику кортить похвалити та подякувати. Степанович аж озирнувся у минуле, просканувавши понад 20 років своєї роботи в ефірі.

