Михайличенко: Лобановський був людиною слова — про це знали всі

13 травня 18:40 446 Читать на русском
Михайличенко: Лобановський був людиною слова — про це знали всі
Валерій Лобановський / фото із соцмереж

Спортивний директор Динамо Олексій Михайличенко згадав кілька історій з життя легендарного тренера киян Валеря Лобановського.

"Команди, які тренував Валерій Васильович, не тільки ставили перед собою найвищі цілі – вони їх досягали. Так, було нелегко. Так, у Лобановського була не фізкультура, а важка фізична робота. Але той, хто хоче, щоб було легко, частіше бореться за виживання.

"Заходимо, дивимося на Лобановського, а він каже: "Зняли рейтузи". Капелло, Шевченко, Блохін і Ко – про Великого Метра

У сучасному футболі календар настільки напружений, що доводиться грати на третій день. І фактично не залишається часу на навчання. Мені здається, що в деяких аспектах це – втрата. Тому що якості, які є у того чи іншого виконавця, потрібно не тільки підтримувати, але і розвивати.

Мені важко знайти слова, щоб лаконічно описати свої почуття до Лобановського. Не тільки як до тренера, але і як до людини. У нього було багато крилатих фраз – тому що він дуже багато читав, багато чим цікавився. Коли заходив до нього в кабінет, на столі лежали книги з найрізноманітніших напрямків – від Карнегі до прислів’їв і приказок.

"Почувши про смерть Лобановського, я плакав у лондонському аеропорту". Дмитро Джулай – історія любові до Динамо

Він був людиною з хорошим почуттям гумору. Пам’ятаю, якось співрозмовник як аргумент навів приказку: "Все тече, все змінюється". Лобановський повернувся до нього і повільно відповів: "Нічого не тече, нічого не змінюється". Напевно, в той момент він думав, що людина в душі завжди повинна залишатися порядною і нести відповідальність за всі свої вчинки. Він був людиною слова — про це знали всі", – цитує Михайличенка SportArena.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
23
год
:
47
хв
Німеччина
21:45
Північна Ірландія
Вгадай результат матчу
Залиште відгук