Кубок Англії: Челсі в овертаймі дотиснув Лестер і вийшов у півфінал

18 березня 2018 449 Читать на русском
Лестер – Челсі / твіттер Челсі

Лондонський Челсі завдяки голам Альваро Морати та Педро зумів переграти Лестер на його полі в матчі 1/4 фіналу Кубка Англії.

"Сині" значно активніше розпочали матч і повністю контролювали гру впродовж першого тайму. Територіальна ініціатива зрештою принесла плоди: Мората після точного пасу Вілліана з глибини поля втік на побачення з Шмейхелем і спокійно відправив м'яч у дальній кут воріт данця.

Та в другому таймі все змінилося – тепер вже Лестер мав чимало нагод відзначитися, а Челсі змушений був захищатися великими силами. Щоправда, втримати перевагу лондонці не зуміли. Затяжна атака "лисиць", упродовж якої два удари гравців Лестера заблокували захисники, закінчилася голом Джеймі Варді.

Додатковий час Лестер і Челсі провели на зустрічних курсах, але більше пощастило гостям. Канте класно навісив у район одинадцятиметрової позначки, де Педро виграв верхову боротьбу в оборонця та Шмейхеля, який необачно вийшов із воріт – 1:2.