Збірна України з міні-футболу у серії пенальті програла Англії у чвертьфіналі Євро-2018

17 серпня 2018 1323 Читать на русском
Збірна України з міні-футболу / фото із соцмереж

Збірна України не змогла подолати чвертьфінальний бар'єр домашнього Євро-2018 з міні-футболу.

Українці за вихід у півфінал боролися з командою Англії. Основний час поєдинку завиршився внічию 1:1. На гол Жульєна Даніеля, який відзначився на 8-й хвилині матчу, відповів Віктор Арановський на 22-й.

"Підбігаю до Лужного, а він: "Відчепись – там Гусін йде". Ігор Циганик – про "Профутбол", Коломойського і зраду Мораєса

У післяматчевій серії пенальті англійці зуміли реалізувати усі три удари. В складі української команди не схибив капітан Іван Кривошеєнко.

Нагадаємо, що вихід у чвертьфінал Євро дає збірній Україні право зіграти на чемпіонаті світу з міні-футболу, який відбудеться восени 2019 року в австралійському місті Перт. Такі путівки отримали всі 8 найсильніших команд Європи.