Туреччина – Швеція: арбітр "пообіцяв" призначити пенальті на користь гостей, турки вже розглядають можливість апеляції

19 листопада 2018 2132 Читать на русском
Маркус Берг / фото: УЄФА

Нападник збірної Швеції Маркус Берг розповів про цікавий факт, який трапився під час матчу Ліги націй проти Туреччини.

Нагадаємо, в матчі Ліги націй Туреччина – Швеція гості здобули перемогу завдяки єдиному голу з пенальті.

"У першому таймі в одному з епізодів теж був фол, за який слід було призначати пенальті. Але арбітр, мабуть, вважав, що це я зачепив захисника. Я поговорив з ним, і він сказав: "Якщо фол був, то в другому таймі дам вам два пенальті". Один призначив – це вже добре", – цитує Берга Marca.

Туреччина – Швеція – 0:1 – відео гола та огляд матчу

Крім того, як зазначає джерело, турецька федерація вже розглядає можливість подання апеляції на підсумок матчу. Цікаво, що поєдинок обслуговував румун Іштван Ковач – співвітчизник наставника турків Мірчі Луческу.

До слова, після цієї поразки Туреччина вилетіла з дивізіону B Ліги націй. Нагадаємо, вже завтра турки проведуть товариський поєдинок проти України. Матч Україна – Туреччина розпочнеться о 19:30.

Хорватія знову у вогні, повернення Нідерландів, ганьба Луческу – підсумки 5-го туру Ліги націй