Колліна зруйнував все, що вибудовувалось в Україні роками, – екс-арбітр ФІФА

29 жовтня 2016 1941 Читать на русском
Колліна зруйнував все, що вибудовувалось в Україні роками, – екс-арбітр ФІФА
П'єрлуїджі Колліна / Getty Images

Екс-арбітр ФІФА Мирослав Ступар поділився думкою щодо роботи П'єрлуїджі Колліни у якості куратора українських арбітрів.

"Колліна зруйнував все, що вибудовувалось тут роками. Він гадав, що приїхав у бананову республіку, де футбол бачили лише по телевізору. Я вам на прикладі покажу, як арбітри готувались до сезону колись, і як тепер.

Раніше ми виїжджали на збори у Туреччину з чітким завданням – практична робота. Кожен арбітр мав обслужити 3-4 матчі на зимових зборах. На щастя, в Туреччині на цей час перебуває багато команд. Одна бригада обслуговувала матч, інша спостерігала. Потім вони разом сідали і все розбирали до дрібниць. З ними також сиділи викладачі і спільно вони знаходили оптимальні рішення. Таку систему розробили і впровадили колишні керівники суддівського корпусу – Дердо, Шевченко, я також був з ними.

Що ми маємо тепер. Колліна скликає арбірів до Києва. Вони 2 дні слухають його пафосні промови, потім здають тести і все – арбітр до сезону готовий. Як людина може бути готовою до такої роботи без практичних навиків? Особливо коли мова йде про перехід арбітра з Першої ліги до елітної, а в нас таких переходів останнім часом чимало. Це те саме, що футболісту 2 дні розказувати лекції, потім змусити його здати тест Купера і все, він готовий до сезону. Абсурд", – розповів Ступар.

П'єрлуїджі Колліна в Україні: зарплата та підсумки роботи. Інфографіка

А ви що думаєте з цього приводу? Напишіть в коментарях

Джерело: plussport.com.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
47
хв
Україна U-21
18:30
Данія U-21
Вгадай результат матчу
Залиште відгук