Атлетіко мінімально переграв Леганес, Реал Сосьєдад здолав Мальорку: 2-й тур Прімери, матчі неділі

25 серпня 21:54 214 Читать на русском
Леганес – Атлетіко

У недільних матчах Прімери Реал Сосьєдад та Атлетіко здобули мінімальні перемоги на виїзді.

Алавес – Еспаньйол – 0:0

Мальорка – Реал Сосьєдад – 0:1

Голи: Едегор, 83

Леганес – Атлетіко – 0:1

Голи: Вітоло, 71

Барселона – Бетіс – початок матчу о 22:00

В недільному матчі Прімери Мальорка приймала Реал Сосьєдад. Команди не мали багато нагод, аби відзначитись, а долю зустрічі вирішив гол Едегора наприкінці зустрічі – Сосьєдад здобуває важку перемогу 0:1.

Суперник луганської Зорі у кваліфікації Ліги Європи Еспаньйол перед вирішальним поєдинком на євроарені, не зумів на виїзді переграти скромну Мальорку у чемпіонаті. Нагадаємо, перший матч між Зорею та Еспаньйолом завершився перемогою іспанців 3:1, що ускладнило завдання виходу в наступний раунд для луганців.

Мадридський Атлетіко протягом з Леганесом матчу марнував нечисельні нагоди забити. Спершу Жоау Феліш з вбивчої позиції не зумів влучити у ворота, а за кілька хвилин опісля Сауль з меж штрафного майданчика поцілив у стійку. Леганес відповідав небезпечно, порте так само безрезультатно. Лише в останній чверті поєдинку Вітоло, після флангового проходу Жоау Феліша, зумів переграти голкіпера. Рахунок на табло більше не змінювався – Атлетіко в своєму стилі забирає три очки у своїх сусідів.