Юрій Яковенко забив за Есб'єрг, але його команда була розгромлена Оденсе

11 травня 2019 220 Читать на русском
Юрій Яковенко (зліва) / ФК Есб'єрг

Український форвард Есб'єрга Юрій Яковенко відзначився у матчі 34 туру чемпіонату Данії проти Оденсе, але його команда зазнала розгромної поразки (1:4).

Юрій Яковенко та його Есб'єрг зустрілись на виїзді з Оденсе. Господарі у першому таймі змогли двічі відзначитись, а по перерві потроїли перевагу.

"Радий, що все позаду", – Довбик прокоментував повернення на поле вперше за рік

Лише на 71-й хвилині Яковенко зумів вискочити один на один із голкіпером та забив гол престижу. Щоправда, Оденсе після цього відзначився вчетверте та поставив крапку в зустрічі.

У сезоні 2018/19 Яковенко зіграв у 25 матчах чемпіонату та забив 6 голів. Есб'єрг перебуває на 4 позиції в чемпіонаті Данії, набравши 50 очок.

Наші за кордоном. Привид Мілевського з часів Динамо, українець-рятівник у Словаччині та 5 швів для Голодюка