Яковенко: Ренн у матчі проти Динамо виглядав дуже розгубленим

9 листопада 15:48 172 Читать на русском
Олександр Яковенко / Фото: Динамо

Колишній футболіст "біло-синіх" Олександр Яковенко поділився враженнями від матчу Динамо – Ренн.

"Хочу привітати Динамо. Кияни дуже сподобалися, повністю домінували, переграли Ренн за всіма статтями. Суперматч.

"Без Гармаша та Сидорчука на це можна дивитись", або Маріуполь – справжній тест киян: реакція соцмереж на Динамо – Ренн

Французи виглядали дуже розгубленим. Вони дуже нервували перші 20-30 хвилин. На їх фоні Динамо виглядало дуже впевнено. Єдине – у другому таймі був відрізок, коли Ренн трохи почав пресингувати, і у них з'явилися якісь моменти. Але, якщо взяти гру в цілому, Динамо виглядало набагато сильніше.

Бойко? У нього були кілька сейвів, плюс на виходах він грав здорово. Він зіграв приголомшливий матч. Воротар – це півкоманди, і вчора Денис був реально цією половиною", – підсумував Яковенко телеканалу "Футбол 1".

Нагадаємо, Динамо в Києві впевнено перемогло Ренн.

"Побиття в Києві" та "Чи дійсно команди грали 11 на 11?": матч Динамо – Ренн в огляді французьких ЗМІ