"Як він пише статті російською мовою – блюючи в душі?": Франков гостро відповів Несенюку на закид Ярмоленку щодо мови

27 вересня 2018 1000 Читать на русском
"Як він пише статті російською мовою – блюючи в душі?": Франков  гостро відповів Несенюку на закид Ярмоленку щодо мови
Андрій Ярмоленко / Футбол 24

Головний редактор журналу Футбол Артем Франков відповів на заяву директора департаменту по роботі зі ЗМІ Динамо Микола Несенюка, який закликав Ярмоленка спілкуватись з журналістами українською мовою.

"А ви не цікавилися у Несенюка, як він сам пише статті російською мовою – блюючи в душі?! Але дивно, що він не застеріг Ярмоленка від купи інших мов, на совісті носіїв якої мільйони і десятки мільйонів життів – англійської, французької, німецької.

"Чому Ярмоленко у Ліверпулі нє гаваріл по-русскі": Несенюк закликав українця розмовляти рідною мовою

Головне, повторюю стурбованим: російська мова – не власність Росії і її жителів (а Несенюк плете саме про них)! Російська – сама по собі, і вона така ж приналежність, невід'ємна частина культури країни, в якій живемо ми з вами. Більш того, саме російська – рідна для значної частини населення.

Можливо, хтось вважає, що з ним клуб виглядає патріотичніше? Хоча б поцікавився для початку – а яка мова для Ярмоленко рідна... Я би припустив тільки одну претензію: Андрій з самого початку міг би відповідати англійською", – написав Франков у своїй конференції на matchday.

"We work hard this week", – Ярмоленко дав інтерв'ю англійською

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
51
хв
Челсі
21:30
Манчестер Юнайтед
Вгадай результат матчу
Залиште відгук