toggle menu

X

Ретро

Динамо забило 5 голів, але програло – матч "першокласної команди", який досі залишається рекордним в історії
Україна 4 червня 2020 11045
Рівно 80 років тому Динамо Київ зіграло, мабуть, найбільш божевільний матч у своїй історії. Чи може першокласна команда забити 5 голів і поступитися?
Дудек: Шевченку знадобилося два роки, щоб набратися сміливості запитати про мій сейв у стамбульському фіналі
Ліга чемпіонів 26 травня 2020 3416
Колишній голкіпер Ліверпуля Єжи Дудек пригадав фінал Ліги чемпіонів-2005, в якому мерсисайдці зуміли обіграти Мілан, програючи після першого тайму 0:3.
Як Шевченко з Міланом програв Ліверпулю фінал ЛЧ з вирішальним незабитим пенальті – 15 років "Стамбульському диву"
Ліга чемпіонів 25 травня 2020 566
25 травня 2005 року відбувся один із найдраматичніших фіналів в історії Ліги чемпіонів. Ліверпуль виграв трофей, поступаючись 0:3 після першого тайму.