Провідний експерт "Фортуна Live" Віталій Сухов: "Наша лотерея унікальна для України"

12 жовтня 2016 635 Читать на русском
Провідний експерт "Фортуна Live" Віталій Сухов: "Наша лотерея унікальна для України"
Фото Getty Images

На ринку лотерей України з'явився новий продукт від Української Національної Лотереї – лотерея тото "Фортуна Live", відразу змусивши звернути на себе увагу любителів спорту. Що ж нового запропонує гравцям нова лотерея і чим вона відрізняється від тих, які давно працюють, розповів головний спортивний експерт "Фортуна Live" Віталій Сухов.

– Спершу хочу відзначити, – розпочав розмову Віталій Львович, – що УНЛ є компанією, що має державну ліцензію на проведення лотерей в мережі Інтернет та відкриття пунктів прийому ставок. Тому "Фортуна Live" працює абсолютно легально, до останньої букви дотримуючись українського законодавства з питань лотерейної діяльності. На сьогоднішній день у нас працює сайт в Інтернеті і відкриті пункти прийому ставок "на землі".

– Що означає наявність ліцензії для розвитку лотереї?

– Для нас дуже важливо, щоби вся робота по продукту "Фортуна Live" велася відповідно до чинного законодавства, щоби наші гравці були в повній мірі захищені і могли думати тільки про гру, отримуючи від неї максимум емоцій. Люди довіряють нам свої час, знання, гроші і повинні бути впевнені, що все це знаходиться в надійних руках. "Фортуна Live" гарантує 100% виплату виграшу, причому не стягуючи з нього комісію. Зараз ми активно розвиваємо мережу пунктів прийому ставок. Такі пункти вже працюють у багатьох містах України, надаючи гравцям весь спектр послуг. У планах – за два найближчі місяці покрити всі міста-мільйонники та обласні центри. Ця робота ведеться відразу у декількох напрямках, ми відкриваємо як свої пункти, так і пропонуємо підприємцям укласти договір розповсюдження лотереї "Фортуна Live". Пропозиція виглядає привабливо і фінансово вигідною, тому мережа наземних пунктів буде активно розширюватися.

– Однією з переваг лотереї "Фортуна Live" називається високотехнологічний онлайн-ресурс. У чому його відмінність від конкурентів?

– Він повністю легалізований і відповідає всім вимогам, які висуваються до проведення лотерей в Україні з боку Міністерства фінансів. Завдяки наявності ліцензії будь-яка операція проводиться абсолютно легально і законно. Що стосується самого сайту, він інформативний і, при цьому, простий у використанні, навіть новачок зможе швидко розібратися в його структурі і швидко знайти потрібну подію або цікаву, на його погляд, ставку. Багато гравців в процесі прийняття рішень спираються на статистику, яка тут же нами пропонується в зручному вигляді в усій можливій різноманітності. Зараз ведуться роботи по створенню унікального для нашої країни експертного розділу, в якому своєю думкою, прогнозами, стратегією і оцінкою подій будуть ділитися авторитетні міжнародні та українські фахівці, а також – ми вважаємо, що це дуже важливо – наші найуспішніші і досвідчені гравці. Зіставляючи свою і експертну думки, підкріплені потрібною статистикою, робити ставки набагато простіше і цікавіше.

– Одна з переваг "Фортуна Live", яку вже встигли помітити гравці, – привабливі коефіцієнти на фаворитів турнірів або окремі матчі...

– У кожної з лотерей є свої сильні сторони, які залучають гравців. Заявляти, що у нас набагато вигідніші коефіцієнти – не буду, нехай гравці самі порівнюють (як то кажуть, краще раз побачити, ніж сто разів почути), але ми проводимо порівняння і за багатьма позиціями вони дійсно відрізняються від конкурентів. Може бути на кілька сотих, але іноді і це дуже суттєво.

– Велика частина ставок відведена футболу. Це реально відображає інтерес до спорту в нашій країні?

– Скажу так: у літній час ставки на футбол доходять до 80-85 відсотків від загальної кількості, зараз цей показник дещо опустився, але теж дуже високий. Друге місце в рейтингу інтересів займає теніс, третє і четверте ділять хокей і баскетбол.

– "Фортуна Live" заявила про найширшу лінію спортивних подій і результатів серед всіх лотерей, які найбільш затребувані з них?

– У Західній Європі більшість гравців вибирають найпростіші результати – перемога, нічия, тотал... У країнах Східної Європи, в тому числі і в Україні, гравці глибше заходять в лінію, використовують весь спектр в лінії додаткових подій, що надаються. У багатьох є свої стратегії гри в лотерею. "Фортуна Live" має одну з найширших ліній на події в світовому спорті, це близько 150 футбольних турнірів в чемпіонатах різних країн, тенісні турніри найрізноманітнішого рівня, хокей, Формула1... В українських гравців великий інтерес викликає біатлон, а для любителів екзотики є серфінг і спідвей, сумо і снукер. Крім української Прем'єр-ліги, ми хочемо ввести в лінію й інші українські чемпіонати з різних видів спорту, але це займе певний час. Зараз у нас максимально широко представлена Прем'єр-ліга, також будуть вищий дивізіон з баскетболу та хокею.

– Уявімо зворотну картину – Ви стали гравцем спортивної лотереї тото. Зумієте обіграти "Фортуна Live"?

– Ну, якби люди не вигравали в спортивній лотереї, вони б перестали робити ставки, чи не так? А якщо серйозно, кожен по-своєму будує підхід до гри. Є багато успішних прогнозистів, в основному це люди, які роками вибудовують власну стратегію гри, аналізують статистику і володіють, як мінімум, основами математичного аналізу, або деколи навіть інсайдерською інформацією. Проти них грати складно, але цікаво. Не варто забувати про удачу, від якої в нашій справі багато залежить. На "Фортуна Live", що позиціонує себе як лотерея для знавців спорту, зібрано максимум корисних сервісів для любителів спорту, що значно полегшує процес прийняття рішень. Тим самим ми допомагаємо і новачкам, і досвідченим гравцям прийняти рішення, підкріплене найповнішими експертними та статистичними розкладками. Раніше гравці могли покладатися тільки на себе, а тепер їм на допомогу прийшла "Фортуна Live".

– Давайте конкретніше, в неділю між собою грають збірні команди України та Косово. На кого б особисто Ви зробили ставку?

– Мій прогноз – Україна виграє, забивши не менше двох голів.

Партнерський матеріал

Теги
Світ
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
2
дн
:
9
год
:
52
хв
Агробізнес
13:00
Металіст 1925
Вгадай результат матчу
Залиште відгук