Забарний проти президента Борнмута в несподіваному конфлікті – Таловєров вразив Англію і Гвардіолу не лише голом

"Футбол 24" продовжує стежити за подіями в англійському футболі та виступами там українців. Дивіться нове відео на нашому YouTube-каналі.

Колаж "Футбол 24"

Колаж "Футбол 24"

Анастасія Прокопчук Журналістка

Українському оборонцю Максиму Таловєрову та нижчоліговому Плімуту не вдалося здійснити другої сенсації поспіль в рамках Кубка Англії. "Зелена армія" в рамках 1/8 поступилася на Етіхаді кризовому Манчестер Сіті (1:3). Щоправда, саме українцю вдалося добряче налякати фанатів "містян", адже Максі відкрив рахунок у матчі, викрутивши головою у кут воріт Сіті. Це вже другий гол центрбека у футболці Плімута всього за сім зіграних матчів.

до речі

відео дня
реклама 21+

Пропускав через дискваліфікацію кубковий матч проти Вулверхемптона інший український захисник Ілля Забарний. Борнмут переграв "вовків" по пенальті (основний час завершився із рахунком 1:1). Попри це, центрбек "вишеньок" привернув увагу українських фанатів поза футбольним полем. Він запостив свій черговий "крижаний челендж" у мережі TikTok із лайливим словом, згадавши прізвище теперішнього президента США. Ілля згодом прибрав згадку.

Сенсаційні новини прийшли із стану теперішнього клубу Георгія Бущана Аль-Шабаба. З'ясувалося, що його партнери відмовилися виходити на чергове тренування. Бойкот пов'язаний із тим, що клуб не виплачує зарплатні гравцям уже протягом трьох місяців. Загальна заборгованість – 10 млн євро. Таку різку реакцію гравців можна пояснити невиконаною обіцянкою керівництва – боси Аль-Шабаба обіцяли закрити всі борги до кінця лютого. Детальніше про це і не тільки дивіться у новому відео на YouTube-каналі "Футбол 24".

відео дня
YouTube video thumbnail for video ID: A4PeReb-d0c

Ман Сіті вибив Таловєрова і Плімут з Кубка Англії – українець забив, штовхався з Холандом, добрі оцінки попри огріхи

реклама