Форстер дублем посприяв розгрому команди Реброва – відеоогляд матчу Ференцварош – Лудогорець – 0:3

4 жовтня 08:50 1912 Читать на русском
Відеоогляд матчу Ференцварош – Лудогорець – 0:3

В рамках 2-го туру Ліги Європи Ференцварош поступився Лудогорцю. Дивіться відео голів та огляд матчу на "Футбол 24".

Лукокі відкрив рахунок вже на 1-й хвилині матчу, а перед перервою екс-захисник Зорі Форстер подвоїв перевагу болгарів. Вже через 3 хвилини Лудогорець лишився у меншості через вилучення Григоре, але це не завадило тому ж таки Форстеру оформити дубль.

Ліга Європи: Сент-Етьєн та Вольфсбург не виявили сильнішого, Лудогорець в меншості розгромив Ференцварош Реброва

Зазначимо, що українці Харатін та Зубков вийшли у старті Фраді (другий пішов з поля на 80-й хвилині), а Ігнатенко лишився у запасі. Проте вони не зуміли допомогти команді Сергія Реброва уникнути фіаско.