УПЛ хоче провести Суперкубок України на рівні фіналу ЛЧ

УПЛ хоче провести Суперкубок України на рівні фіналу ЛЧ
УПЛ хоче провести Суперкубок України на рівні фіналу ЛЧ

Організатори Суперкубку України 2018 року обіцяють футбольне свято за зразком фіналу Ліги чемпіонів у Києві.

"Суперматч в супермісті на суперстадіоні" та заклик до вболівальників від Грімма

"Вже стало традицією проводити матч за Суперкубок України в Одесі. І в усьому, що пов'язано з Суперкубком є префікс "супер": це супермісто, суперстадіон, суперматч, суперемоції. А матч між українськими грандами Динамо та Шахтарем – це завжди безкомпромісний матч.

Нещодавно Київ приймав фінал Ліги чемпіонів і для нас цей матч є взірцем того, як саме має бути організовано та проведено футбольне свято найбільшого масштабу. Як і на фіналі ЛЧ, ми б хотіли, щоб вболівальники повністю заповнили стадіон, палко підтримували свої команди та насолодилися як матчем, так і передматчевим шоу.

Зі свого боку ми приділимо багато уваги безпеці на стадіоні, щоб не було ніяких інцидентів. І ми закликаємо вболівальників, щоб вони підтримували свої команди коректно і з повагою, щоб усі могли насолодитися тим дійством, яке буде відбуватися на полі", – сказав президент УПЛ Томас Грімм на прес-конференції у вівторок, присвяченій проведенню Суперкубку України-2018.

Програма перед матчем: фан-зони, музична зірка, турнір з віртуального футболу та забіг

Віце-президент УПЛ Маркіян Ключковський розповів про заходи, які передуватимуть матчу за Суперкубок України-2018.

В центрі Одеси на Приморському бульварі будуть організовані фан-зони, де вболівальники зможуть прийняти участь в різноманітних конкурсах та активностях. Буде запрошена зірка "першої величини, яка поєднує сучасний стиль та деякий традиційний одеський шарм" для виступу на матчі. Її ім'я поки що тримається в секреті і буде оголошено згодом.

Вкотре буде проведений форум Football Experience Exchange по обміну досвідом у сфері футболу.

"Делегати з країн Європи, Азії та Північної Америки будуть розповідати про свій досвід діяльності у футболі. В цій роботі прийматимуть участь представники наших клубів, маркетингових партнерів, спонсорів, компаній, які працюють у Європі та світі. Буде можливість обговорити останні тенденції та аспекти сучасного футболу", – зазначив Ключковський.

Також вкотре разом з компанією New Balance УПЛ проведе легкоатлетичний забіг. Крім того, на стадіоні Чорноморець відбудеться Кубок УПЛ з віртуального футболу в грі FIFA18 на консолях PS4.

Трансляція на рівні плей-офф ЛЧ

Директор каналів "Футбол 1/2" Олександр Денісов зазначив, що матч Шахтар-Динамо за Суперкубок України буде транслюватися в максимально високій якості, які дозволяють технічні можливості каналу.

"Матч буде зніматися і транслюватися в форматі плей-офф Ліги чемпіонів. Тобто це навіть не груповий раунд, а плей-офф. Буде кілька superslow-камер, будуть повтори і все те, як ми звикли робити", – підкреслив він.

Денисов сказав, що є і нові ідеї, на якими будуть працювати. Він також додав, що канал "Футбол" продовжив угоду з УПЛ і наступні три сезони буде бродкастером Суперкубку України.

Деякі факти та цифри

Слоганом цьогорічного Суперкубку буде "Обери свій колір". М'яч Суперкубку – Furon Destroy від New Balance. Ціни на квитки стартують від 90 грн. Переможець Суперкубку отримає 1 млн грн, фіналіст – 500 тис. грн.

Источник: Футбол 24
Если Вы обнаружили ошибку на этой странице, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter
2
час
:
41
мин
Италия
21:45
Португалия
Угадай исход матча
Залиште відгук