Проект ФФУ "Відкриті уроки футболу" стартує в Запоріжжі 26 березня

23 березня 2018 216
Проект ФФУ "Відкриті уроки футболу" стартує в Запоріжжі 26 березня
Вадим Костюченко

Наступного тижня Запоріжжя першим відкриє новий сезон шкільного футболу.

Саме в цьому місті з 26 по 30 березня відбудуться семінари з соціального проекту Федерації футболу України "Відкриті уроки футболу", який здійснюється за підтримки Європейського Союзу. Про це "Українським Новинам" повідомив перший віце-президент ФФУ Вадим Костюченко.

За його інформацією, протягом п'яти днів буде проходити навчання для волонтерів проекту по дев'яти регіонам України: Донецької, Луганської, Харківської, Дніпропетровської, Запорізької, Херсонської, Миколаївської, Одеської та Київської областей.

"У цьому році в фестивалі візьмуть участь близько 7 тисяч дітей і понад 500 волонтерів. Учасникам проекту буде передано понад 2 тисячі футбольних м'ячів, більше 500 підручників, а також більше 500 спортивних костюмів для викладачів. Кожна дитина отримає брендовану футболку, а школам-учасникам проекту буде переданий різноманітний футбольний інвентар (конуси, фішки, манишки, сітки для м'ячів, обручі, канати)", – зазначив В. Костюченко.

Як зазначив перший віце-президент ФФУ, розвиток масового футболу є одним з пріоритетів національної асоціації в рамках "Стратегії-2030". Фестивалі "Відкриті уроки футболу" – це основа для розвитку масового футболу в Україні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
21
год
:
26
хв
Динамо
19:55
Лугано
Вгадай результат матчу
Залиште відгук