"Ну як він грає, якого чорта возитися з м’ячем?": Сабо розніс Ярмоленка і захисників Динамо після поразки Шахтарю
Колишній тренер Динамо Йожеф Сабо прокоментував поразку Динамо Шахтарю (1:3) у 11-му турі УПЛ.

Андрій Ярмоленко / ФК Динамо Київ

Дізнавайся про перемоги першим.
– Прокоментуйте перший гол Шахтаря. Спершу завозився з м’ячем Тіаре, виник кутовий, потім Денис Попов примудрився програти верхову боротьбу Егіналду.
– Ну от цей от Тіаре, ну як він грає? Та віддай ти вже назад, нехай навіть воротареві. Якого чорта возитися з м’ячем? Не розумію…
– Гра у третьому матчі поспіль з Ярмоленком на вістрі атаки сьогодні не спрацювала?
– Ярмоленко провів погану гру, однозначно. Його потрібно було знімати після першого тайму.
– Все, годі експериментувати з ветераном?
– Ну, не центральний нападник він… Так, в Андрія клас. Він виділяється навіть на одній нозі, але ж забив Герреро у попередньому матчі. Можливо, було б йому довірити зіграти в нападі, – заявив Йожеф Сабо у коментарі Blik.ua.
Нагадаємо, що після поразки в очному матчі Динамо відстало від Шахтаря в турнірній таблиці УПЛ на 4 залікові бали.

