Флік дав дивне пояснення червоної картки в матчі з Жироною, яка коштуватиме йому участі в Ель Класіко

Наставник Барселони Ганс-Дітер Флік пояснив вилучення у матчі з Жироною.

Ганс-Дітер Флік / IMAGO

Ганс-Дітер Флік / IMAGO

Євген Дігтяренко Журналіст
Огляд матчу

Головний тренер Барселони Ганс-Дітер Флік отримав червону картку у драматичному матчі з Жироною, що завершився перемогою каталонців 2:1, і тепер пропустить головне протистояння сезону – виїзне Ель Класіко проти Реала.

до речі

реклама

Події розгорнулися наприкінці зустрічі, коли рахунок був 1:1. На табло з’явилося оголошення про додані чотири хвилини, що викликало невдоволення тренера. Флік саркастично заплескав у долоні на адресу арбітра Хесуса Хіля Мансано, за що отримав жовту картку. Коли ж він почав сперечатися з офіційною особою, суддя негайно показав другу – і вилучив наставника Барселони.

Як повідомляє Sports Illustrated, після матчу Флік спробував пояснити ситуацію, заявивши, що його жести були спрямовані не проти арбітра.

"Френкі був поруч, я сказав: "Давай, Френкі!" Чесно, я не звертався до судді. Я аплодував, щоб підбадьорити команду. Можливо, це навіть допомогло нам виграти матч. Я намагався поговорити з Хілем Мансано, але він не захотів – його право, я повинен це прийняти", – запевнив німець.

Барселона не планує подавати апеляцію, тож 60-річний тренер офіційно пропустить наступний тур Ла Ліги, в якому каталонці зіграють з Реалом.

Барселона вирвала перемогу над Жироною – Ванат міг забити і асистувати, шедевр Вітселя, повернення Циганкова