Баранка: ФФУ налаштована дуже серйозно щодо проблеми договірних матчів

14 грудня 2016 105 Читать на русском
Баранка:  ФФУ налаштована дуже серйозно щодо проблеми договірних матчів
Франческо Баранка

Голова Комітету з етики та чесної гри ФФУ Франческо Баранка розповів про те, як планує боротися з договірними матчами в Україні.

– Яка була ваша перша реакція на пропозицію очолити Комітет з питань етики та чесної гри ФФУ?

– Звичайно, спершу мені треба було подумати над цим, але з іншого боку я одразу пригадав ставлення ФФУ до цієї проблеми. Я був впевнений у пропозиції, що надійшла, а також я довіряю багатьом людям з федерації і сподіваюсь, що вони довіряють мені. Пропозиція була приємною несподіванкою. Я переконався, що Федерація футболу України налаштована дуже серйозно стосовно проблеми договірних матчів. І тому я погодився.

– Хто буде у вашій команді?

– Десь за тиждень я представлю список. Моя команда складатиметься з українських, італійських експертів, а також спеціалістів з інших країн. Сподіваюся долучати до роботи українських журналістів, юристів, прокурорів і поліцію. Я хочу, щоб цей Комітет був ефективним комітетом, члени якого були б справжніми незалежними експертами з цих питань (договірних матчів). Попереду багато роботи, але вона необхідна.

– Які проблеми нам треба вирішити, щоб подолати проблему "договірняків"? Чи це у нас менталітет такий? Чи спортсменам недостатньо платять?

– Повірте, проблема договірних матчів – це проблема не тільки України. Вчора ми говорили з моїм другом, який написав велику статтю про договірні матчі у Канаді. Це країна ледве не з найменшим рівнем корупції у світі, але ледве не з найбільшою проблемою матчів з фіксованим результатом у світовому футболі! І різниця між Україною та іншими країнами полягає у тому, що в Україні хоча б говорять про проблему. Ви, журналісти, ФФУ, а також вболівальники виявляють свою небайдужість і намагаються боротися з цим. Не думаю, що Україна безнадійна. Це проблема не України, це проблема світова.

Палкін: Вітаю призначення Баранки

Підписуйтесь на push-повідомлення від "Футбол 24", щоб першими дізнаватися про найважливіші футбольні новини та/або події в центральних матчах українського і світового футболу

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
8
хв
Борусія Дортмунд
16:30
Аугсбург
Вгадай результат матчу
Залиште відгук