Атлеті Адзуррі д'Італія
Атлеті Адзуррі д'Італія
Рік заснування 1928
Країна Італія
Місто Бергамо
Адреса Viale Giulio Cesare 18, 24100 Bergamo
Сайт Атлеті Адзуррі д'Італія
Місткість 24726

Атлеті Адзуррі д'Італія (італ. Stadio Atleti Azzurri d'Italia) - футбольний стадіон у місті Бергамо, Італія, який використовується в якості домашнього футбольними клубами “Аталанта” і “Альбінолеффе”. Довжина поля - 120 метрів, ширина - 70 метрів. Офіційна місткість стадіону - 24726 місць.

У 1928 році спеціально для клубу “Атланта” був побудований стадіон, названий на честь фашиста Маріо Брумани, пізніше перейменований в Атлеті Адзуррі д'Італія.

Навколо ігрового поля розташовані бігові доріжки шириною 4,3 метра. із західного і східного боку біля доріжок розташовуються трибуни, при чому західна трибуна має навіс, вона була побудована із застосуванням передових технологій і занесена в підручники з техніки будови.

На території стадіону також розташовуються тенісні корти, басейн, роздягальні та кафе.
Місткість кожної трибуни становить 12 тисяч глядачів, що у виняткових випадках можна значно збільшити.

Після останніх реконструкцій місткість стадіону була збільшена приблизно до 27 тисяч місць. До початкової структури стадіону додалися дві трибуни - північна і південна.

Первинний вигляд стадіону, побудованого в 1928 році, було фактично втрачено.

В даний час ведуться активні дебати з приводу будівництва нового стадіону, при чому особливо велика полеміка розвивається щодо місця, де повинна буде стояти нова арена для “Аталанти”.

Новини - Атлеті Адзуррі д'Італія

10
год
:
30
хв
Верес
13:00
Рух
Вгадай результат матчу

Ми використовуємо Куки!

Гаразд