На Ролан Гаррос-2025 будуть зіграні унікальні фінали у чоловіків і жінок – такого в Парижі не було 41 рік

Трофеї розіграють перші та другі ракетки світового рейтингу.

Яннік Сіннер / скріншот

Яннік Сіннер / скріншот

Юрій Остроумов
Юрій Остроумов Журналіст

У суботу, 7 червня, у жінок у фіналі зустрінуться Аріна Соболенко та американка Коко Гофф, а на день пізніше, у неділю 8-го числа, у чоловічому фіналі зіграють італієць Яннік Сіннер та іспанець Карлос Алькарас.

до речі
відео дня
реклама

Таких фіналів на Відкритому чемпіонаті Франції не було з 1984 року. Тоді перша ракетка світу Мартіна Навратілова зі США обіграла землячку Кріс Еверт, а лідер чоловічого туру американець Джон Макінрой програв Івану Лендлу з Чехії.

Натомість у жінок два перші номери рейтингу грали у фіналі Ролан Гаррос у 2013-му, коли американка Серена Вільямс забрала титул у зустрічі з Марією Шараповою, яка була другою ракеткою планети.

Щодо всіх турнірів серії Grand Slam, то востаннє лідери турів зустрічалися у фіналах у жінок та чоловіків одночасно також 2013 року, а саме – на US Open: серб Новак Джокович програв іспанцеві Рафаелю Надалю, а Серена Вільямс виграла у Вікторії Азаренко.

відео дня

Легендарний Медведєв назвав тенісиста, який 1999 року врятував його кар'єру: "Можливо, він цього вже не пам'ятає"

реклама