Результати жеребкування 1-го і 2-го раундів кваліфікації Ліги Європи-2017/18

19 червня 17:17 1322 Читать на русском
Результати жеребкування 1-го і 2-го раундів кваліфікації Ліги Європи-2017/18
Фото УЄФА

У штаб-квартирі УЄФА в Ньоні відбулось жеребкування 1-го і 2-го відбіркових раундів Ліги Європи-2017/18.

Перший відбірковий раунд

Матчі 1–го раунду кваліфікації пройдуть 29 червня і 6 липня.

Маккабі Тель-Авів (ISR) – Тірана (ALB)
Кайрат (KAZ) – Атлантас (LTU)
Бейтар Єрусалим (ISR) – Вашаш (HUN)
Ордабаси (KAZ) – Широк Бріег (BIH)
Црвена Звезда (SRB) – Флоріана (MLT)
Валлетта (MLT) – Фольгоре (SMR)
Вентспілс (LVA) – Валюр (ISL)
Сент-Джонстон (SCO) – Тракай (LTU)
Одд (NOR) – Беллімена Юнайтед (NIR)
Шахтар Солігорськ (BLR) – Судува (LTU)
Младост Лучани (SRB) – Інтер Баку (AZE)
Чіхура (GEO) – Альтах (AUT)
Фола (LUX) – Мілсамі (MDA)
Партизани (ALB) – Ботев (BUL)
СО Санта-Колома (AND) – Осієк (CRO)
Зоря Бельци (MDA) – Сараєво (BIH)
Бала Таун (WAL) – Вадуц (LIE)
Вааса (FIN) Олімпія Любляна (SVN)
Коннас-Кі (WAL) – ХИК (FIN)
Сейняйоки (FIN) – КР Рейк'явік (ISL)
Ширак (ARM) – Горіца (SVN)
Зіря (AZE) – Діфферданж (LUX)
Войводина (SRB) – Ружомберок (SVK)
Слован (SVK) – Пюнік (ARM)
Работнічкі (MKD) – Тре Пенне (SMR)
Рейнджерс (SCO) – Прогрес (LUX)
Домжале (SVN) – Флора (EST)
Крузейдерс (NIR) – Ліепая (LVA)
Німме Калью (EST) – Б-36 (FRO)
Левадія (EST) – Корк Сіті (IRL)
Дачія (MDA) – Шкендія (MKD)
Левскі (BUL) – Сутьєска (MNE)
Іртиш (KAZ) – Дунав (BUL)
Ягеллонія (POL) – Динамо Батумі (GEO)
Железнічар (BIH) – Зета (MNE)
АЕК Ларнака (CYP) – Лінкольн (GIB)
Мітьюлланд (DEN) – Деррі Сіті (IRL)
Динамо Мінськ (BLR) – Рунавік (FRO)
Ференцварош (HUN) – Єлгава (LVA)
Люнгбю (DEN) – Бангор Сіті (WAL)
Тренчин (SVK) – Торпедо Кутаїсі (GEO)
Лех (POL) – Пелістер (MKD)
Младост Подгоріца (MNE) – Гандзасар (ARM)
Відеотон (HUN) – Бальцан (MLT)
АЕЛ (CYP) – Сент-Джозефс (GIB)
Скендербеу (ALB) – Сан-Хуліа (AND)
Хеугесунн (NOR) – Колрейн (NIR)
Стьярнан (ISL) – Шемрок Роверс (IRL)
Норчепінг (SWE) – Приштина (KOS)
АІК (SWE) – Клаксвік (FRO)

Результати жеребкування перших раундів кваліфікації Ліги чемпіонів 2017/18

Другий відбірковий раунд

Матчі 2–го раунду кваліфікації пройдуть 13 і 20 липня.

Партизані (ALB)/Ботєв (BUL) Бейтар Єрусалим (ISR)/Вашаш (HUN)
Железнічар (BIH)/Зета (MNE) АІК (SWE)/Клаксвик (FRO)
Хеугесун (NOR)/Колрейн (NIR) Лех (POL)/Пелістер (MKD)
Аполон (CYP) Зоря Бельци (MDA)/Сараєво (BIH)
АЕК Ларнака (CYP)/Лінкольн (GIB) Левадія (EST)/Корк Сіті (IRL)
Брондбю (DEN) Вааса (FIN)/Олімпія Любляна (SVN)
Работнічки (MKD)/Тре Пене (SMR) Динамо Мінськ (BLR)/Рунавик (FRO)
Кайрат (KAZ)/Атлантас (LTU) Скендербеу (ALB)/Сан-Хулія (AND)
Норчепінг (SWE)/Пріштіна (KOS) Сент-Джонстон (SCO)/Тракай (LTU)
Слован (SVK)/Пюник (ARM) Люнгбю (DEN)/Бангор Сіті (WAL)
Паніоніос (GRE) Ширак (ARM)/Горіца (SVN)
Хайдук (CRO) Лєвскі (BUL)/Сутьєска (MNE)
Стьярнан (ISL)/Шемрок Роверс (IRL) Млада-Болеслав (CZE)
Зіря (AZE)/Діфферданж (LUX) Астра (ROU)
Нимме Калью (EST)/ Б-36 (FRO) Відеотон (HUN)/Бальцан (MLT)
Маккабі Тель-Авів (ISR)/Тирана (ALB) Сейняйоки (FIN)/КР Рейк'явік (ISL)
Чіхура (GEO)/ Альтах (AUT) Динамо Брест (BLR)
Абердін (SCO) Ордабаси (KAZ)/Шіроки Брієг (BIH)
Валлетта (MLT)/Фольгоре (SMR) Утрехт (NED)
Естерсунд (SWE) Галатасарай (TUR)
Ференцварош (HUN)/Елгава (LVA) Мітьюлланд (DEN)/Деррі Сіті (IRL)
Войводина (SRB)/Ружомберок (SVK) Бранн (NOR)
Младость Лучани (SRB)/Інтер Баку (AZE) Фола (LUX)/Мілсами (MDA)
Штурм (AUT) Младость Подгоріца (MNE)/Гандзасар (ARM)
Крузейдерс (NIR)/Лієпая (LVA) Шахтар Солігорськ (BLR)/Судува (LTU)
Бала Таун (WAL)/Вадуц (LIE) Одд (NOR)/Беллімена Юнайтед (NIR)
Дачія (MDA)/Шкендія (MKD) Коннас-Кі (WAL)/ХІК (FIN)
Габала (AZE) Ягеллонія (POL)/Динамо Батумі (GEO)
Вентспілс (LVA)/Валюр (ISL) Домжале (SVN)/Флора (EST)
Тренчін (SVK)/Торпедо Кутаїсі (GEO) Бней-Ієгуда (ISR)
Рейнджерс (SCO)/Прогрес (LUX) АЕЛ (CYP)/Сент-Джозефс (GIB)
Іртиш (KAZ)/Дунав (BUL) Црвена Звезда (SRB)/Флоріана (MLT)
СО Санта-Колома (AND)/Осієк (CRO) Люцерн (SUI)

Читайте найцікавіші новини футболу в соцмережах Facebook і Twitter, а також у Viber

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Загрузка...
13
год
:
3
хв
Рода
21:00
Вітесс
Вгадай результат матчу

Новини

Загрузка...
close
Залиште відгук