"Ми знали куди їдемо": герой Вереса – сенсація з Поліссям, топ-гол, розбита губа і допомога фанатів

"Футбол 24" поспілкувався з вінгером Вереса Владиславом Шараєм, який став одним із героїв рівнян у матчі 22-го туру УПЛ проти Полісся (1:1).

Владислав Шарай / Фото НК Верес

Владислав Шарай / Фото НК Верес

Анастасія Прокопчук Журналістка
Огляд матчу

– Владиславе, вітаю! Хоч і не перемога, проте непоганий результат проти одного з лідерів. Поділіться, будь ласка, своїми емоціями після матчу.

– Добрий день! Емоції позитивні. Багато хто в нас не вірив і віддавали вже до гри перемогу Поліссю. Це був також для нас подразник, і ми хотіли показати, що вони помиляються.

– Яка атмосфера панувала в роздягальні? Що сказав головний тренер?

– Гарна, позитивна атмосфера. Оскільки ми не добрали балів у попередніх матчах, сьогодні цей пункт був для нас дуже важливим. Тренер подякував за гру. Далі готуємось до важливого матчу проти Оболоні.

до речі
відео дня
реклама 21+

– Саме ваш гол приніс Вересу нічийний результат, і взяття воріт вийшло справді красивим. Розкажіть детальніше про момент удару – як наважилися пробити?

– Я на тренуваннях відпрацьовую удари, і під час матчу була гарна позиція для того, щоб бити – саме цим і скористався.

відео дня

– Під час матчу були яскраві моменти як у вас, так і у господарів, також не можу не відзначити порятунки Гороха. Як ви оцінюєте гру команди загалом у таких напружених матчах?

– Ми знали, куди їдемо і з ким граємо. Полісся – дуже сильна команда, і нам було непросто, але завдяки самовіддачі та командній грі ми змогли здобути результат.

– Ситуація із Чоботенком, коли ви, здається, навіть розбили губу. Як трапився цей епізод?

– Було боротьба – він рукою потрапив по губі й розбив її. Але це бойовий епізод, таке трапляється.

– Матч призупиняли через димову завісу вболівальників. Чи заважала ця пауза, і як команда відреагувала на ситуацію?

реклама

– Та ні, не заважала. Я думаю, навпаки, це пішло нам на користь, бо Полісся додавало, і пауза більше зіграла нам на руку.

– Чи може цей результат стати позитивною точкою відліку для команди, особливо враховуючи непростий період для Вереса?

– Так, це позитивний результат для нас, особливо якщо враховувати попередні матчі.

реклама

– І наостанок: чи маєте ви якісь командні та особисті цілі на цей сезон?

– Цілі одні – більше допомоги команді, перемоги та бути якнайвище в турнірній таблиці.

до речі
реклама