Монарьов очолить "Зірку" замість Друді, – спортдиректор клубу

15 листопада 2016 767 Читать на русском
Монарьов очолить "Зірку" замість Друді, – спортдиректор клубу
Даріо Друді

Спортивний директор та тренер "Зірки" Віктор Догадайло підтвердив, що команду більше не тренуватиме іспанський фахівець Даріо Друді.

"У нас був цілий комплекс проблем. По-перше, у Даріо немає тренерського PRO-диплому, який він не міг отримати в Україні, через що тренер перебував у невизначеному стані. Зараз же Друді повертається в Іспанію, де буде отримувати диплом. По-друге, він набрав за період своєї роботи тільки 33 відсотки очок з усіх можливих. По-третє, на даний момент в команді багато травмованих.

У підсумку керівники клубу сіли й подивилися, скільки Даріо зробив для клубу (а він зробив дуже багато), і прийшли до висновку, що потрібно перезавантажити клуб і трошки змінити вектор розвитку, щоб досягти поставленої мети. Мета у нас одна – потрапити до першої шістки.

Монарьова призначили не випадково. Коли в клуб запрошували Даріо, то вибрали європейський вектор розвитку клубу. Його треба продовжувати, а не шарахатися з боку в бік. Що стосується Монарьова, то він непогано себе проявив в команді U-21. Зараз він буде подаватися на PRO-диплом тут, в Україні. Найголовніше – він стажувався у "Валенсії". Його кредит довіри з боку керівництва – це чотири матчі, які залишились до зими. Ми вирішили дати можливість місцевому фахівцеві з європейським баченням проявити себе в рідній команді.

Роман Монарьов буде продовжувати ту ж лінію, яку почав Даріо Друді. Він приніс у "Зірку" іспанський колорит, але Роман в цьому плані теж розуміється. Ми лише трохи змінили кут нашого розвитку з урахуванням ментальності і ще деяких моментів. Хочу підкреслити, що клуб дуже вдячний Даріо – він зробив дуже багато, але треба рухатися далі.

У нас ось-ось буде подання Монарьова як головного тренера. Такий зворушливий момент – Даріо буде присутній при цьому, передаючи Роману свою естафетну паличку. Ми вже говорили з легіонерами – вони готові працювати в клубі відповідно до підписаних контрактів. Поки з ними порозумілися. До кінця року іноземці залишаться в команді, а далі подивимося, як вони будуть викладатися без Даріо, адже це значуща фігура для нашого клубу", –зазначив Догадайло.

Друді покинув посаду тренера "Зірки", – ЗМІ

А ви що думаєте з цього приводу? Напишіть в коментарях

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
2
год
:
19
хв
Рома
21:30
Дженоа
Вгадай результат матчу
Залиште відгук