Грисьо: Власником ФК "Львів" є Грисьо

24 вересня 2011 2307 Читать на русском
Грисьо: Власником ФК "Львів" є Грисьо
Ярослав Грисьо - footballtransfer.com.ua

Учора увечері, 23 вересня, були залагоджені усі юридичні нюанси щодо зміни власника ФК "Львів". Юрій Кіндзерський передав клуб голові Федерації Футболу Львівщини Ярославу Грисьо. Про це сам Ярослав Антонович розповів в інтерв’ю "ФУТБОЛУ 24".

- При цій ситуації, що склалася у Юрія Івановича Кіндзерського, мені як голові Федерації футболу Львівщини нічого не залишалося, як усе зробити для порятунку клубу. Тепер уже можу сказати, що тепер клуб належить мені, - розпочав розмову пан Грисьо.

- Ви готові самостійно фінансувати "Львів"?

- Самостійно фінансувати клуб не зможу, я ж не комерсант. Але в цій ситуації для того, щоби зберегти клуб і потім знайти нові джерела фінансування чи нових власників, потрібно було взяти керування на себе. Іншого шляху не було, адже Юрій Іванович хотів зняти команду.

- Юридично за ким закріплений клуб?

- За Грисьом Ярославом Антоновичем.

- Що ви збираєтеся робити далі?

- Шукати шляхи виходу зі складної економічної ситуації в клубі.

- Юрій Кіндзерський якось сказав, що місячний бюджет "Львова" складає 300 тисяч гривень. У вас є можливість покрити такі видатки у жовтні та листопаді, поки не знайшлися нові джерела фінансування чи власники?

- Це хто як рахує… У Юрія Івановича є свої підрахунки.

- Але ж ви, перед тим, як брати клуб, прораховували свої неминучі витрати на клуб?

- Безумовно.

- Судячи з ваших слів, розраховуєте витрачати на клуб меншу суму?

- Безумовно… 300 тисяч гривень достатньо для того, щоби на нормальному рівні виступати. А для того, аби підтримувати життєдіяльність клубу - потрібні менші кошти.

- Отож, про жодні завдання чи амбіції ФК "Львів" зараз не йдеться. Головне зберегти команду?

- Так, ви правильно сказали, потрібно зберегти команду у першій лізі. Тому усе залежатиме від подальших зустрічей, залучень інвестицій в клуб. Від цього залежатиме доля команди. Якщо хтось знайдеться бажаючий фінансувати "Львів", я нічого проти не маю. Зараз для того, щоби зберегти клуб, іншого виходу не було. Я як голова Федерації футболу Львівщини, не міг осторонь спостерігати за тим, як закривають клуб. Більше того, я бачу шляхи, завдяки яким ми, принаймні, цей чемпіонат, дограємо.

- В ЗМІ лунала інформація про те, що "Львів" може очолити відомий наставник, згадувався у цьому контексті Олег Лутков. Взагалі, в команді якісь кадрові зміни відбудуться?

- Як уже говорив, я не бізнесмен, не є олігархом, тому не можу вкласти багато коштів в клуб. Шукатиму для "Львова" фінансування. А тому на цьому етапі не може вестися мова про запрошення відомого наставника. Та і гравців уже не можна заявити, трансферне вікно закрите.

- ФК "Львів" у цьому сезоні домашні матчі проводитиме в Добромилі?

- Наразі гратимемо в Добромилі, а що буде у майбутньому, сказати важко. В цій ситуації є багато нюансів, які впливають на подальший хід подій. Юрій Іванович дозволяє грати в Добромилі, тому зараз не має сенсу щось змінювати. А як довго будемо там проводити домашні ігри, залежатиме від того, як складуться організаційні моменти.

Розмовляв Андрій Захарчук

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
2
дн
:
9
год
:
38
хв
Казахстан
17:00
Латвія
Вгадай результат матчу
Залиште відгук