Газзаєв: Завжди говорив, що об'єднати чемпіонати Росії та України було чудовою ідеєю

20 жовтня 2016 666 Читать на русском
Газзаєв: Завжди говорив, що об'єднати чемпіонати Росії та України було чудовою ідеєю
Валерій Газзаєв / фото aif.ru

Екс-керманич "Динамо" Валерій Газзаєв не покидає ідеї створення Об'єднаного чемпіонату.

"Завжди говорив, що ідея про створення Об'єднаного чемпіонату Росії і України була прекрасною. І досягти цього не вдалося через відомі причини, які вже не залежали від нас. Хоча, впевнений, в разі об'єднання наша ліга входила б до трійки найсильніших в Європі.
Для мене немає нічого дивного в тому, що європейські країни заговорили про об'єднання. Ми почали цю роботу з 2012 року, а в УЄФА приходять до цього зараз. Так, формат у проектів різний, але суть одна: об'єднання клубів з різних країн дає зовсім інші можливості для реалізації комерційних і телевізійних прав, розширення рекламного ринку, збільшення глядацької аудиторії, підвищення спортивної складової, якості футболу і конкуренції. Все, чим прекрасний футбол!

Луческу сказав, що об'єднаний чемпіонат України і Росії увійшов би в топ-3 у Європі, – Газзаєв

Варто було б задуматися про створення єдиної ліги для країн, що входять в Митний союз Білорусі, Казахстану і Росії та виступають під егідою УЄФА. Крім Росії це Білорусь, Казахстан, Вірменія. Звичайно, умови об'єднання повинні бути іншими, ніж в Об'єднаному чемпіонаті, де Росія і Україна були б представлені рівною кількістю учасників. Тут же перевага залишалася б за Росією, але інші країни могли б виставити в Прем'єр-лігу свої найсильніші клуби. Досить згадати, що в різні роки в Лізі чемпіонів яскраво виступали БАТЕ і "Астана", а, наприклад, "Кайрат" може фінансово дозволити собі запрошувати зірок рівня Аршавіна. Впевнений, своїх гідних представників в разі об'єднання змогли б підготувати і Казахстан, і Білорусь, і Вірменія, адже у власників клубів з'явився б новий стимул. А за ними згодом потягнулися б і інші країни.

У разі об'єднання і створення Євразійської ліги з футболу відразу ж істотно зріс би інтерес глядацької аудиторії – а значить і можливості заробляти для клубів і ліги за рахунок реалізації телевізійних і рекламних прав. Більш того, концепцію розвитку та можливі формати Євразійської ліги ми розробили ще в рамках Об'єднаної ліги. І програма у нас практично готова", – сказав Газзаєв.

Ярмоленко: Не можу уявити, де я був би зараз, якби не Газзаєв

А ви що думаєте з цього приводу? Напишіть в коментарях

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
15
год
:
28
хв
Україна
19:00
Естонія
Вгадай результат матчу
Залиште відгук