Правила прогнозувальника

Офіційні Правила Конкурсу прогнозів

1. Конкурс прогнозу (в подальшому -  Конкурс) проводиться на веб-сайті football24.ua (в подальшому – Сайт) серед зареєстрованих користувачів Сайту, за умови, що користувачу на момент старту Конкурсу виповнилося 18 років (в подальшому -  Учасник Конкурсу).

2. У кожного учасника в профайлі на Сайті мають бути вказані контактні дані для подальшого зв‘язку з ним. Для користувачів, які авторизувались на Сайті через соціальні мережі, буде запропоновано додати адресу електронної пошти додатково.

3. Кожен учасник Конкурсу має можливість зробити ставку на результат кожного із запропонованих конкурсом матчів футбольного сезону 2015-2016 р.р.. Матчі, що грають за кубковою системою, враховуються лише за підсумками основного часу.

4. Прийом прогнозів ( а також редагування вже залишених прогнозів) доступні до офіційного початку матчу.

5. Система веде підрахунок балів. За підсумками тижня, Учасник, який набрав найбільше балів, отримує приз. 

6. Система врахування балів:

 • Вгадано переможця гри: +3 бали
 • Вгадано нічию: +6 балів
 • Вгадано різницю в рахунку: +5 балів
 • Вгадано точний рахунок: +12 балів
 • Вгадано точний рахунок(сума голів 5 і більше): +14 балів

7. В систему прогнозів потрапляють матчі наступних турнірів:

 • іспанська Прімера
 • італійська Серія А
 • німецька Бундесліга
 • англійська Прем'єр-ліга
 • французька Ліга 1
 • українська Прем'єр-ліга
 • Ліга чемпіонів
 • Ліга Європи
 • відбір до ЧС-2018
 • українська Перша ліга
 • товариські матчі (на вибір редакції)
 • Кубок України (з 1/16 фіналу)
 • Кубки Англії, Іспанії, Італії, Німеччини, Франції (починаючи з 1/2 фіналу)
 • Кубкові матчі між топ-командами, якщо вони перетнуться раніше, ніж у півфіналі (на вибір редакції).
 • Інші матчі та турніри на вибір редакції

8. Рейтинг прогнозистів формується в режимі он-лайн, одразу після завершення футбольного матчу.

9. Участь у проекті безкоштовна.

10. Забороняється:
-  Брати участь у конкурсі представникам однієї родини. При найменшій підозрі на обман, без призу залишиться кожен з учасників і отримає бан.
- Забороняється використовувати кілька профілів на сайті. Покарання - моментальний бан для IP адреси.

11. У випадку коли в тижні 20 або менше матчів для прогнозування, то редакція сайту залишає за собою право не розігрувати призи за цей тиждень.

12. Беручи участь у конкурсі, всі Учасники погоджуються з даними умовами та зобов'язуються їх виконувати, а також погоджуються на підписання всіх необхідних документів для документального засвідчення процедури отримання Призів.

13. Своєю участю в Конкурсі Учасники підтверджують свою повну і безумовну згоду на використання наданої інформації, в тому числі персональних даних Організатором Конкурсу для цілей даного Конкурсу, а також з маркетинговою та/або будь-якою іншою метою, методами, що не суперечать чинному законодавству України (у т.ч. шляхом передачі третім особам), зокрема, на безоплатне використання його імені, прізвища, фотографії, інтерв'ю або інших матеріалів про нього з рекламною метою, у тому числі право публікації його імені і фотографії у засобах масової інформації, будь-яких друкованих, аудіо та відеоматеріалах, інтерв'ю зі ЗМІ, без обмеження по території, терміну та способу такого використання, і таке використання не компенсується (не оплачується) Організатором Конкурсу та/або третіми особами. Надання такої згоди також розглядається у розумінні ст.ст. 296, 307, 308 Цивільного Кодексу України.

14. Учасники Конкурсу погоджуються  на передачу персональних даних третім особам, яких Власник персональних даних  визначає самостійно, включаючи передачу іноземним суб'єктам,  а також погоджуються з тим, що Власник персональних даних не зобов’язаний повідомляти  Учасника окремо про кожну таку передачу.

15. Учасники Конкурсу погоджуються  з тим, що їх дані, отримані в період проведення Конкурсу та занесені в базу даних, можуть бути в подальшому використані Організатором Конкурсу/Володільцем персональних даних/третіми особами без будь-яких часових обмежень, в тому числі з рекламними цілями – для відправлення інформації, повідомлень  та інше.

16. Учасники конкурсу повідомлені, що мають право відкликати згоду на обробку персональних даних, надіславши повідомлення про відкликання за адресою Власника персональних даних. 

17. Згідно  вимогам ст. 634 Цивільного кодексу України  про договори приєднання, а саме, змоги укладення такого договору шляхом приєднання однієї сторони до запропонованого договору, своєю участю у Конкурсі всі Учасники Конкурсу погоджуються з цими Правилами та зобов’язуються  їх виконувати.

18. Офіційні правила та умови може бути змінено та/або доповнено Організатором Конкурсу протягом усього терміну проведення Конкурсу. Зміна та/або доповнення Офіційних правил та умов Конкурсу можливі у випадку їх оприлюднення в порядку, що визначений для інформування про правила та умови Конкурсу. Такі зміни та доповнення набувають чинності з моменту опублікування, якщо інше не буде спеціально визначено безпосередньо змінами/доповненнями до Офіційних правил та умов.

19. У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення цих Офіційних правил, будь-яких спірних питань та/або питань, що не врегульовані цими Офіційними правилами, вирішення таких питань Організатор Конкурсу залишає за собою.  Таке рішення Організатора Конкурсу є остаточним і оскарженню не підлягає.

5
год
:
43
хв
Евертон
21:45
Крістал Пелас
Вгадай результат матчу

Ми використовуємо Куки!

Гаразд