Джулай: Без Марлоса збірна України почала атакувати краще

11 жовтня 11:21 776 Читать на русском
Дмитро Джулай / Фото з соцмереж

Відомий футбольний коментатор Дмитро Джулай поділився думками щодо товариського поєдинку збірної України проти Італії (1:1).

"Натхнення Пятова вистачило, на жаль, тільки на перший тайм. Хоча саме він був непростим, бо італійці грали дуже динамічно.

Італія – Україна: два різні тайми від команди Шевченка, який посприяв історичному антирекорду "Скуадри Адзурри"

Після перерви, без Марлоса, краще вдавалося зорієнтувати атаки, зробити їх різкішими. Маліновський стає дедалі важливішим гравцем у центрі поля", – написав Джулай у Твіттері.

Наступний матч підопічні Андрія Шевченка проведуть 16 жовтня проти Чехії. Поєдинок відбудеться у рамках Ліги націй, де збірна України вже здобула 2 перемоги і є одноосібним лідером групи.

"Почувши про смерть Лобановського, я плакав у лондонському аеропорту". Дмитро Джулай – історія любові до Динамо