X

Статті

Реал і Ман Сіті видали божевільний трилер у ЛЧ – Лунін з фейлом і двома шедеврами за спиною, бразильський трюк Анчелотті
ЛЧ - Top News 9 квітня 23:56 49218
Мадридський Реал розписав нічию (3:3) з Манчестер Сіті у першому чвертьфіналі Ліги чемпіонів-2023/24. Звіт про матч читайте на "Футбол 24".
Арсенал – Баварія: ефектна нічия в ЛЧ, топ-вихід Зінченка й скандальний арбітраж – суддя не дав пенальті за кумедний ляп
Ліга чемпіонів 9 квітня 23:54 43122
Арсенал і Баварія у рамках першого чвертьфінального матчу Ліги чемпіонів УЄФА 2023/24 сильнішого не визначили (2:2). Звіт читайте на "Футбол 24".
Верон б'є на сполох: у Аргентині щодня рвуть "хрести", травмованих – десятки за три місяці. Що кажуть лікарі?
Овертайм 6 квітня 07:30 6898
Чемпіонат Аргентини масово втрачає футболістів через епідемію важкої травми коліна – розриву хрестоподібної зв'язки. Михайло Юхименко разом зі спортивним лікарем проаналізував теорії появи цього явища, висунуті аргентинськими медиками.
"Наші матчі відвідували 10 людей і собака": робота молочником, сім оренд і вигнання з рідного клубу – історія Ніка Поупа
ЛЧ - Top News 5 квітня 12:15 14442
Вірити у себе і наполегливо працювати треба завжди – доведено Ніком Поупом. Унікальна історія воротаря Ньюкасла, який нещодавно зіткнувся з черговими випробуваннями.