Україна втратила чергового чемпіона – відомий гімнаст виступатиме за збірну Німеччини
Радомир Стельмах вирішив піти шляхом Іллі Ковтуна.

Радомир Стельмах / Фото з соцмереж
Український гімнаст Радомир Стельмах, який у складі "синьо-жовтих" вигравав чемпіонат Європи, заявлений за збірну Німеччини на 2026 рік, повідомляє офіційний сайт Німецького гімнастичного союзу.
до речі
20-річний спортсмен включений до списку чоловічої команди у статусі "perspektivkader" (перспективного атлета), якого DTB розглядає як кандидата для можливих майбутніх виступів у складі національної збірної.
Нагадаємо, на дебютному для себе чемпіонаті Європи серед юніорів у 2020 році Стельмах здобув золоту медаль у командній першості разом з Іллею Ковтуном (змінив спортивне громадянство на хорватське). Також у його доробку золото дорослого Євро-2024 у командному багатоборстві. За збірну України Стельмах виступав разом з Іллею Ковтуном, Олегом Верняєвим, Ігорем Радівіловим та Назаром Чепурним. У тому ж році брав участь в Олімпійських іграх у Парижі.
Останні два роки Радомир проживає у Німеччині, відмовився продовжувати контракт з Міністерством молоді та спорту України, що призвело до його виключення зі складу української збірної (хоча тоді не йшлося про зміну громадянства).


