Снігур без шансів програла американці у третьому колі Вімблдону 2026 – визначилася суперниця Костюк
Дарія Снігур зустрічалася на Вімблдоні з американкою Ешлін Крюгер. Звіт про гру – читайте на "Футбол 24+".

Дарія Снігур / IMAGO

Хочеш бачити наші футбольні новини частіше?
Вімблдон 2026, Лондон (Велика Британія), трава, жінки, 1/16 фіналу
Дарія Снігур (Україна, WTA № 77) – Ешлін Крюгер (США, WTA № 102) – 0:2 (3:6, 2:6)
Українська тенісистка Дарія Снігур зустрічалася з американською кваліфаєркою Ешлін Крюгер у третьому колі Вімблдону. Попри те, що українка перебуває вище у світовому рейтингу, матч вийшов для неї вкрай непростим. У першому сеті тенісистки у боротьбі забирали свої подачі, але Снігур програла свою подачу за рахунку 3:4. Крюгер скористалася своїм шансом та забрала партію 6:3.
У другому сеті справи в українки стали ще гіршими. Американка відірвалася від суперниці на рахунок 5:1. Снігур виграла ще один гейм, але чогось більшого досягнути не вдалося. Ешлін Крюгер вперше в кар'єрі вийшла до четвертого кола Вімблдону.
Матч тривав всього 59 хвилин. Це була перша очна зустріч тенісисток. У наступному колі Ешлін Крюгер зіграє з українкою Мартою Костюк (WTA № 12).