Наступна суперниця Світоліної у Монреалі перервала чорну смугу напередодні зустрічі з українкою
Наомі Осака вийшла у чвертьфінал турніру WTA 1000 вперше з лютого 2024 року.

Наомі Осака / фото: instagram.com/naomiosaka

Юрій Остроумов Журналіст
Будь в курсі спортивних новин першим
Японська тенісистка Наомі Осака буде суперницею першої ракетки України Еліни Світоліної у чвертьфіналі канадського Мастерса, який проходить у Монреалі.
реклама
Осака на стадії 1/8 фіналу переграла Анастасію Севастову у двох сетах – 6:1, 6:0.
Японка, яка є чотириразовою чемпіонкою турнірів серії Grand Slam, вийшла у чвертьфінал тисячника або Мастерса вперше після Дохи-2024. Тобто, Осака не заходила на WTA 1000 так далеко півтора року.
Загалом Наомі Осака удванадцяте потрапила у топ-8 на тисячнику.