Наступна суперниця Світоліної у Монреалі перервала чорну смугу напередодні зустрічі з українкою

Наомі Осака вийшла у чвертьфінал турніру WTA 1000 вперше з лютого 2024 року.

Наомі Осака / фото: instagram.com/naomiosaka

Наомі Осака / фото: instagram.com/naomiosaka

Юрій Остроумов
Юрій Остроумов Журналіст

Будь в курсі спортивних новин першим

Підписатися в Google

Японська тенісистка Наомі Осака буде суперницею першої ракетки України Еліни Світоліної у чвертьфіналі канадського Мастерса, який проходить у Монреалі.

до речі
відео дня
реклама

Осака на стадії 1/8 фіналу переграла Анастасію Севастову у двох сетах – 6:1, 6:0.

Японка, яка є чотириразовою чемпіонкою турнірів серії Grand Slam, вийшла у чвертьфінал тисячника або Мастерса вперше після Дохи-2024. Тобто, Осака не заходила на WTA 1000 так далеко півтора року.

Загалом Наомі Осака удванадцяте потрапила у топ-8 на тисячнику.

Світоліна показала несподіваний результат, вийшовши у чвертьфінал в Канаді – кращою за Еліну є лише Свьонтек

реклама