Гераскевич – про мобілізацію: "У нас ТЦК не ловлять людей..."
Владислав Гераскевич прокоментував інцидент за участю екс-форварда Колоса-2 Данила Колесника та представника ТЦК.

Владислав Гераскевич / Getty Images
Свою оцінку ситуації з футболістом Данилом Колесником дав український скелетоніст Владислав Гераскевич.
до речі
"У нас ТЦК не ловлять людей, тому що їм так дуже хочеться. У нас є, на жаль, кривава війна. Це страшно. І, на жаль, держава вимушена займатися тим, щоб мобілізувати людей.
Якби не було війни, звичайно, ніякої мобілізації не було б, і люди жили б собі своє чудове життя. Як, власне, це було до початку повномасштабного вторгнення, як це було до початку війни у 2014 році", – цитує Гераскевича ютуб-канал Бомбардир.
Нагадаємо, що історія розгорілася після того, як Данило Колесник опублікував відео з побиттям представника ТЦК. Подія спричинила суспільну дискусію, поліція відкрила досудове розслідування, а суд обрав для футболіста запобіжний захід у вигляді нічного домашнього арешту.
Сам Колесник заявив, що діяв у відповідь на "неспровоковану агресію". З’являлася інформація, що йому може загрожувати до п’яти років позбавлення волі.

