Лунін започаткував тренд: вже третій воротар відмовився від гри за збірну, він – "злий геній" Довбика

Воротар Лілля Берке Озер поїхав з розташування збірної Туреччини і зазнав нападок з боку Федерації.

Берке Озер / Maxppp

Берке Озер / Maxppp

Олекса Бик Журналіст

Озер поїхав із збірної Туреччини після того, як дізнався, що головний тренер Вінченцо Монтелла не налаштований проводити ротацію воротарів – "аероплан" планує випустити в стартовому складі на матч із Грузією основного воротаря Угурджана Чакира.

до речі

відео дня
реклама 21+

Турецька Федерація футболу засудила таку поведінку Озера у своєму комюніке.

"Берке Озер, один з воротарів нашої збірної, покинув тренувальний табір за власним бажанням і без дозволу технічного та адміністративного персоналу після повернення команди до Стамбула, пославшись на його виключення зі складу на матч Болгарія – Туреччина.

Як ми неодноразово заявляли, відповідальність і цінність носіння футболки національної збірної мають першочергове значення. Наша національна збірна – це єдине ціле, яке уособлює честь країни, незалежно від окремих осіб. Через це дисципліна, повага і командний дух – наші основоположні принципи, якими ми ніколи не поступимося. У той час, коли ми наполегливо боремося за потрапляння на чемпіонат світу, якого з нетерпінням чекали багато років, і коли єдність і згуртованість всередині команди на піку, така поведінка є неприйнятною.

відео дня

Після від'їзду Берке Озера з тренувального табору виклик до збірної отримав воротар Істанбула Башакшехір Мухаммед Шенгезер", – йдеться в заяві.

Нагадаємо, що раніше воротар Ліона Домінік Грейф відмовився від приїзду до збірної Словаччини, а Андрій Лунін не став приїжджати до збірної України.

реклама

Також нагадаємо, що Озер двічі відбив пенальті у виконанні Артема Довбика в матчі Ліги Європи Рома – Лілль. Також голкіпер впорався з третьою спробою у виконанні Матіаса Суле.

Іспанія перемогла Грузію попри сейви Мамардашвілі, Туреччина знищила Болгарію – "яничарам" допоміг шедевральний автогол

реклама