Кривбас визначився зі стадіоном на історичний дебют у єврокубках, – журналіст
Криворізький клуб свій стартовий матч у Лізі Європи зіграє у словацькому Кошіце.

Кривбас / ФК Кривбас

Усі новини ЧС-2026 в один клік.
Кривбас свій перший домашній єврокубковий поєдинок проведе у Словаччині, повідомляє журналіст Пйотр Слонка у своєму Telegram-каналі.
За інформацією джерела, про стадіон у місті Кошіце повідомили у таборі суперника криворіжців – Вікторії.
Нагадаємо, напередодні відбулось жеребкування 2-го туру кваліфікації Ліги Європи. Згідно з ним Кривбасу у цьому раунді протистоятиме чеська Вікторія Пльзень. Цікаво, що Вернидуб і Ко також могли отримати у суперники переможців пар Брага – Маккабі Петах-Тіква та Шериф – Ельфсборг, однак їм випала Вікторія Пльзень.
Матчі відбудуться 8-го та 15-го серпня. Переможець протистояння пройде до плей-офф кваліфікації Ліги Європи, тоді як переможений опуститься до кваліфікації Ліги конференцій.
До слова, раніше повідомлялось, що команда також розглядала варіант із польським містом Плоцьк і стадіоном Зімбру у Молдові.
