Головні новини 22 вересня: Дембеле виграв "Золотий м'яч", Шахтар використав осічку Динамо, поразка Забарного в топ-матчі

"Футбол 24" презентує дайджест головних новин за понеділок, 22 вересня.

Головні новини 22 вересня / Photo by FRANCK FIFE/AFP via Getty Images

Головні новини 22 вересня / Photo by FRANCK FIFE/AFP via Getty Images

Андрій Булеца
Андрій Булеца Журналіст

Будь в курсі спортивних новин першим

Підписатися в Google

Золотий м'яч-2025

Дембеле – володар "Золотого м'яча-2025". З усіма подробицями і переможцями інших номінацій можна ознайомитися в онлайні церемонії.

Україна

Динамо вдруге поспіль втратило очки – Олександрія забила на 11-й секунді й врятувала нічию, Булеца оформив гол+пас.

Шахтар видряпав перемогу над Зорею та наздогнав Динамо – Ізакі Сілва забив дебютний гол, Мейрелліш віддав перший асист.

Карпати здобули першу перемогу в чемпіонаті, перегравши Оболонь на виїзді.

Динамо може повернутися в Лігу Європи через дискваліфікацію Маккабі – спортивний юрист розкрив деталі.

Збірна України U-20 прикро поступилась в більшості Австралії напередодні старту ЧС-2025 – вирішальний гол на 90+2.

Українці за кордоном

Марсель втримав перемогу над ПСЖ – Забарний провів сильний матч, рятував парижан, але міг і привезти.

Ребров отримав двох зіркових конкурентів на посаду тренера кризового гранда – не хоче бути зрадником.

реклама