Еспаньйол розписав нічию з аутсайдером Ла Ліги – каталонці не знають перемог протягом 10 турів
Еспаньйол і Реал Ов'єдо у рамках матчу 27-го туру Ла Ліги 2025/26 переможця не визначили (1:1). Звіт читайте на "Футбол 24".

Еспаньйол – Реал Ов'єдо – 1:1 / LaLiga
Ще якісь три місяці тому Еспаньйол боровся за потрапляння в Лігу чемпіонів, а зараз команда скотилась до сьомого місця. Перед домашкою з Ов'єдо каталонці не знали перемог протягом дев'яти турів, зазнавши шести поразок – але цього разу все мало завершитись. У гості приїхав суперник із дна таблиці.
до речі

"Папуги" очікувано домінували. 58% володіння, 28:6 за ударами (9:3 у площину), 33:13 за дотиками у штрафному, 1,82 очікуваних голи – все вказувало на неминучий розгром астурійців, однак вже на 7-й хвилині Еспаньйол змушений був відігруватись. Фернандес зайшов на лівий край штрафного, накрутив усю оборону й пробив у захисника, а потім прострілив з відскоку під замикання Рейні. 0:1!
Еспаньйол відігрався на 35-й внаслідок прострілу Нгонжа, який замкнув Кіке Гарсія. Ймовірно, каталонці переломили б хід зустрічі, адже моментів виникало дуже багато – от тільки голкіпер Ескандель відмовився пропускати ще. Аарон виконав цілу гору сейвів, зрештою втримавши нічию для Ов'єдо. 1:1!
La parada de Aarón Escandell. @RealOviedo | LALIGAHighlights pic.twitter.com/d2dWTe5DCz
— LALIGA (@LaLiga) March 9, 2026
Es espectacular.
— LALIGA (@LaLiga) March 9, 2026
¡OTRO PARADÓN DE ESCANDELL! @RealOviedo | LALIGAHighlights pic.twitter.com/0wjqks9k9O
Еспаньйол залишився на сьомій сходинці й довів безвиграшну серію до десяти турів. Астурійці теж далекі від щастя – вони не знають перемог протягом п'яти матчів поспіль, тримаючиьс у восьми балах від рятівної сімнадцятої сходинки.



