Шоу Олісе й гол 50-мільйонного новачка у відеоогляді матчу Борусія Д – Баварія: Суперкубок Німеччини

Баварія перемогла Борусію Д (2:1) у грі за Суперкубок Німеччини. Дивіться відео голів та огляд матчу.

Борусія Д– Баварія / Фото: ФК Баварія

Борусія Д– Баварія / Фото: ФК Баварія

Євген Дігтяренко
Євген Дігтяренко Журналіст

Будь в курсі спортивних новин першим

Підписатися в Google
Огляд матчу

Баварія здобула Суперкубок Німеччини, обігравши дортмундську Борусію у Der Klassiker – 2:1. Мюнхенці оформили два м'ячі ще до перерви, а Майкл Олісе став головним героєм зустрічі з голом та асистом.

до речі
відео дня
реклама

Рахунок було відкрито на 28-й хвилині. Кімміх виконав довгу передачу на Олісе, француз стягнув на себе двох суперників і віддав під удар Натаніелю Брауну. Новачок Баварії, який обійшловся у 50-55 мільйонів євро, скористався моментом і забив у своєму першому офіційному матчі за мюнхенців.

Перед перервою Борусія відправила м'яч у ворота після удару Бенсебаїні головою, однак гол скасували через офсайд. Натомість у компенсований час забила Баварія. Олісе після вкидання з ауту підхопив м'яч майже в центрі поля, протягнув його вперед і влучним ударом лівою подвоїв перевагу.

У другому таймі Дортмунд повернув інтригу. Свенссон прострілив із лівого флангу, а Фабіо Сілва переправив м'яч повз Нойєра – 1:2. У кінцівці Кобель не дозволив Олісе оформити дубль, а Борусія залишилася в меншості після вилучення Бенсебаїні. Баєр у компенсований час ще міг врятувати гру, проте пробив вище воріт. Баварія втримала переможний рахунок і завоювала Суперкубок Німеччини.

відео дня
YouTube video thumbnail for video ID: upvbqIatVp8
до речі
реклама