toggle menu

X

Локомотив (М)
Локомотив (М)
Рік заснування 05/07/2002
Країна Росія
Місто Москва
Адреса 107553, Москва, Большая Черкизовская, 125
Сайт Локомотив (М)
Архітектор Дмітрій Буш
Покриття трав'яне
Місткість 28800
Телефон (499) 161-4283

Стадіон повністю відповідає міжнародним стандартам і вважається одним з кращих в Росії з технічної оснащеності й оригінальності конструкції. У нього є чотири трибуни, названі по сторонах світу, кожна складається з двох ярусів, а між ними йде кільце VIP-лож. Головна трибуна - Західна. Біля стадіону є дах над усіма глядацькими місцями, два відеотабло. Біля стадіону розташовуються каси, камера схову, два тренувальних поля, офіс клубу “Локомотив”, VIP-стоянка. У підтрибунних приміщеннях є фітнес-клуб. VIP місця: два VIP-сектора, один червоний VIP-сектор (з м'якими сидіннями), VIP-ложі на трьох трибунах і VIP-ресторан на четвертій.

Крім того, багато домашніх матчі на цьому стадіоні грає збірна Росії, а також більшість матчів у єврокубках проводив ПФК ЦСКА. У серпні 2007 і 2008 року на стадіоні проводилися матчі Кубка РЖД.

Біля стадіону встановлено справжній локомотив - паровоз Л-3516.

У 1935 році на місці нинішнього стадіону “Локомотив” був відкритий стадіон “Сталінець” профспілки робітників електропромисловості. Багато московських команд проводили на ньому свої домашні матчі.

“Локомотиву” ж стадіон перейшов у хрущовські часи. Стадіон, з однойменною до клубу назвою, відкрився на місці знесеного “Сталінця” з насипними трибунами і монументальними колонами 17 серпня 1966. Вміщає близько 30 тисяч глядачів (у середині 90-х років, коли лави були замінені індивідуальними пластиковими сидіннями, місткість скоротилася до 24 тисяч).

У 2000 році почалося будівництво нового стадіону. До 2002 року його вдалося завершити. Був побудований сучасний стадіон “Локомотив”, який є одним з кращих в країні. Перший матч на новому стадіоні команда-господарка стадіону провела 5 липня 2002 проти команди “Уралан”. Перший офіційний гол забив у тому матчі у свої ворота український захисник “Уралу” Дмитро Семочко.
 

Ми використовуємо Куки!

Гаразд