Головко – про матч з Андоррою: У перерві був досить жорсткий батіг

11 вересня 23:37 533 Читать на русском
Головко – про матч з Андоррою:  У перерві був досить жорсткий батіг
Олександр Головко / ФФУ

Головний тренер молодіжної збірної України Олександр Головко поділився емоціями від матчу між Україною та Андоррою (1:0), в рамках відбору до Євро-2019 (U-21).

"Дякую Запоріжжю, спасибі всім хто підтримував. В першому таймі не увімкнули ті швидкості, які повинні були. Ми спробували після перерви їх збільшити. Я сказав Коваленку, що якщо ми будемо не з місця працювати, а включимо швидкість, то команда суперників припуститься помилки. Вона її зробила. Хочу подякувати хлопцям, лікарям, масажистам.

Молодіжна збірна України мінімально перемогла Андорру завдяки божевільному голу Шведа

Здавалося б, легкого матчу з Латвією, дуже складного в плані психології, ми не змогли повністю відновитися, не зміг я достукатися до хлопців, що з цим суперником треба вмикатись з перших хвилин, але футбольний Бог був на нашому боці. Ми перемогли заслужено, хотілося б, щоб не з такими нервами і не з такими зусиллями. У перерві був батіг, досить жорсткий, він був щодо роботи, деякі акценти розставив, і це принесло плоди.

Уже через три тижні нам належить зіграти складний матч зі збірною Шотландії, і тепер після цієї гри, у мене є аргументи розмовляти з футболістами на іншій мові. Якщо брати топ команди і команди, які знизу знаходяться, вони відсуваються вище. Вони не слабкі, вони просто грають в інший футбол. У футболі все дуже просто – забив на один гол більше і ти виграв", – цитує Головка сайт телеканалів Футбол 1/2.

Україна U-21 – Андорра U-21 – 1:0 – відео гола та огляд матчу