Зухвала сенсація сталася на Мастерсі в Мадриді – Світоліна може бути у захваті
Лаура Самсон здобула несподівану перемогу над Татьяною Марією у першому раунді турніру серії WTA 1000 в Мадриді (Іспанія). Результат та звіт – у цій новині "Футбол 24+".

Лаура Самсон / Фото: ČTK / Deml Ondřej
WTA 1000, Мадрид (Іспанія), ґрунт, 1/64 фіналу
Татьяна Марія (Німеччина, WTA № 54) – Лаура Самсон (Чехія, WTA № 171) – 0:2 (4:6, 2:6)
18-річна чеська тенісистка Лаура Самсон (WTA № 171) за рангом поступалася 38-річній німкені Татьяні Марії (WTA № 54), але змогла створити сенсацію – перемогла у двох сетах та вийшла до 1/32 фіналу іспанського Мастерса в Мадриді. Зустріч тривала 1 годину 16 хвилин.
Самсон зробила 4 подачі навиліт, припустилася двох подвійних помилок, виграла 8 геймів на подачі та чотири – на прийомі. Марія 9 разів подала навиліт і зробила одну подвійну помилку.
В 1/32 фіналу Лаура Самсон зустрінеться з китаянкою Сінь Ю Ван (WTA № 31), яка має 28-й номер посіву. Переможниця їхньої зустрічі потім може зустрітися з Еліною Світоліною, якщо вона виграє свій матч другого раунду.

