Зіркова чеська біатлоністка завершила тривале відновлення та повертається на Кубок світу

Маркета Давидова потрапила в заявку збірної Чехії на найближчий старт.

Маркета Давидова / фото: instagram.com/makulaa

Маркета Давидова / фото: instagram.com/makulaa

Юрій Остроумов Журналіст

Чеська біатлоністка Маркета Давидова оговталася після операції та тривалого відновлення – вона присутня у заявці збірної Чехії на перший етап Кубка світу сезону-2025/26, повідомляє biatlon.cz.

до речі
відео дня
реклама 21+

Давидовій, чемпіонці світу 2021 року в індивідуальній гонці, у грудні минулого року діагностували грижу міжхребцевого диска. Спортсменка була прооперована та пропустила всі етапи Кубка світу у другій частині попереднього сезону та чемпіонат світу 2025.

Разом із Маркетою Давидовою до заявки збірної Чехії на перший етап Кубка світу нового сезону увійшли Тереза Воборнікова, Джессіка Їслова, Люція Харватова і Тереза Вінкларкова. Чоловічу команду представлять Вітеслав Хорніг, Міхал Крчмарж, Йонас Маречек, Мікулаш Карлік та Якуб Штвртєцкі.

Перший етап Кубка світу 2025/26 з біатлону відбудеться у шведському Естерсунді з 29 листопада по 7 грудня.

Українська біатлоністка дала оцінку ганебним планам культового олімпійського чемпіона: "Ти безсовісний"

реклама