"Жодним чином не применшує заслуг перед Україною": Саладуха прокоментувала позитивну допінг-пробу Бех-Романчук
Президентка Федерації легкої атлетики України та народна депутатка Ольга Саладуха поділилася думками щодо виявлення допінгу в організмі Марини Бех-Романчук.

Ольга Саладуха / Фото зі соцмереж
"Спортивна спільнота активно обговорює новину про тимчасове відсторонення від змагань української легкоатлетки Марини Бех-Романчук. Таке рішення ухвалила Athletics Integrity Unit (AIU) – незалежна організація по боротьбі з допінгом. У зв’язку з цим повинна наголосити на кількох аспектах.
Перше – рішення AIU – це не дискваліфікація, а лише тимчасове відсторонення від змагань. Друге – деталі справи конфіденційні й тому до ухвалення подальших рішень не підлягають коментуванню. Третє – розслідування триває, й незабаром сама Марина Бех-Романчук детальніше розповість про ситуацію. До цього прошу утриматися від неаргументованої критики. Четверте – українська спортивна спільнота віддана принципам чесного спорту та буде їх відстоювати. Пʼяте – даний інцидент жодним чином не применшує заслуг Марини Бех-Романчук перед Україною та не применшує її спортивної слави.
Щиро дякую усім, хто вболіває за майбутнє українського спорту. Вірю, що разом гідно відповімо на всі виклики", – написала Саладуха на особистій сторінці в Instagram.
Нагадаємо, в організмі Бех-Романчук був виявлений тестостерон. Українка не виступала після невдачі на Олімпіаді-2024, але планувала повернення 16 травня у потрійному стрибку на етапі Діамантової ліги у Досі.

