Збірна України U-18 провалила Євробаскет: шість матчів – шість поразок, ризик останнього місця

Команди України та Норвегії провели матч 6-го туру чемпіонату Європи U-18 з баскетболу. Результат та звіт – у цій новині "Футбол 24+".

Юнацька збірна України з баскетболу / Фото: fiba.basketball

Юнацька збірна України з баскетболу / Фото: fiba.basketball

Євген Дігтяренко
Євген Дігтяренко Журналіст

Хочеш бачити наші футбольні новини частіше?

Підписатися в Google

Євробаскет 2026 U-18, група В, 6-й тур

Україна – Норвегія – 61:76 (9:15, 23:29, 19:19, 10:13)

до речі
відео дня
реклама

Юнацька збірна України з баскетболу U-18 не змогла перервати невдалу серію на чемпіонаті Європи в Дивізіоні B. У матчі турніру за 17–22 місця українська команда поступилася одноліткам із Норвегії.

Поєдинок невдало розпочався для підопічних Олега Шевченка. Норвежці здійснили ривок 11:0 на старті зустрічі й надалі впевнено контролювали перебіг гри. Українці не змогли виграти жодної з чотирьох чвертей, а фінальна сирена зафіксувала перемогу суперника з рахунком 76:61.

Найкращим у складі української збірної став Роберт Клявін, який оформив дабл-дабл. Він набрав 15 очок, зробив 10 підбирань і віддав дві результативні передачі. Також результативно зіграли Артем Стадник, який записав до активу 12 очок, та Данило Татунчак із 11 балами.

Ця поразка стала для збірної України вже шостою у шести матчах на нинішньому Євробаскеті U-18. Таким чином команда достроково опустилася до поєдинку за 21-ше місце турніру, де й завершить свої виступи. Ім'я останнього суперника українців визначиться після завершення інших матчів турніру за підсумкові місця.

реклама
відео дня
до речі
реклама