Усик зізнався, чому вирішив займатися боксом: "Мені набили кабіну"

Український важковаговик Олександр Усик розповів, як минуло його перше тренування в ринзі.

Олександр Усик / Фото з instagram.com/usykaa

Олександр Усик / Фото з instagram.com/usykaa

Олег Василишин
Олег Василишин Журналіст

Усі новини ЧС-2026 в один клік.

Підписатися на Футбол 24

Олександр Усик зізнався, що продовжувати займатися боксом його спонукало бажання помсти.

до речі
відео дня
реклама

"Моє перше тренування? На ньому мені набили отаку кабіну. Я повернувся додому й думаю: "Блін, який бокс, я ж типу в футбол граю".

В мене і зачіска така була – довге волосся. Але я дуже хотів повернути цьому типу і продовжив займатись", – сказав Усик в інтерв'ю Vogue Ukraine.

Нагадаємо, свій наступний поєдинок Олександр проведе 23 травня 2026 року проти нідерландського кікбоксера Ріко Верховена. Бій відбудеться у Гізі (Єгипет). Спочатку Всесвітня боксерська рада (WBC) зазначала, що поєдинок буде без пояса на кону, але згодом все ж санкціонувала бій, як "добровільний захист".

до речі
реклама