Український боксер жорстко розібрався з американцем і зберіг пояс WBC (ВІДЕО)

Українець Андрій Новицький нокаутом переміг Александера Флореса і захистив титул WBC International.

Андрій Новицький / Фото: fbu.org.ua

Андрій Новицький / Фото: fbu.org.ua

Євген Дігтяренко Журналіст

Андрій Новицький впевнено захистив свій чемпіонський пояс, здобувши чергову дострокову перемогу на професійному ринзі.

до речі
відео дня
реклама 21+

Український надважковаговик зустрівся з американцем Александером Флоресом у Каліфорнії і не залишив супернику шансів. Розв’язка настала у четвертому раунді – після серії аперкотів Новицький відправив опонента в нокдаун.

Флорес зумів підвестися, однак українець швидко довів справу до кінця – другий нокдаун змусив рефері зупинити поєдинок.

Ця перемога стала для Новицького 16-ю поспіль у професійній кар'єрі, з яких 12 він завершив нокаутом. Таким чином, боксер успішно захистив титул WBC International, яким володіє з літа 2024 року.

Варто зазначити, що це був перший бій українця після травми, через яку він пропустив запланований поєдинок проти Владислава Сіренка у андеркарді бою Усик – Дюбуа 2.

До цього Новицький виходив у ринг у травні, коли вже в першому раунді нокаутував американця Девіда Зегарру.

Зазначимо, що Новицький дебютував на професійному рівні у 2023 році і відтоді залишається нездоланним – 16 перемог у 16 боях.

відео дня
до речі
реклама