Українська тенісистка оформила другий камбек на турнірі в Туреччині – далі треба бити росіянку

Анастасія Соболева провела зустріч другого раунду на турнірі серії ITF W35 в Анталії (Туреччина). Результат та звіт – у цій новині "Футбол 24+".

Анастасія Соболєва / ФТУ

Анастасія Соболєва / ФТУ

Юрій Остроумов Журналіст

ITF W35, Анталія (Туреччина), ґрунт, 1/8 фіналу

Ніна Варгова (Словаччин, WTA № 676) – Анастасія Соболева (Україна, WTA № 271) – 1:2 (6:2, 4:6, 4:6)

до речі

відео дня
реклама 21+

Українська тенісистка Анастасія Соболева стала чвертьфіналісткою турніру серії ITF W35 в Анталії (Туреччина) після надважкої перемоги над представницею Словаччини Ніною Варговою.

Соболева, яка в 1/16 фіналу з камбеком змусила Ілену Ін-Альбон зі Швейцарії відмовитися від продовження зустрічі, розпочала зустріч невдало – програла перший сет. Другу партію вона розпочала потужніше (2:0, 3:1), але згодом перевагу втратила (4:4), однак на завершальні гейми зібралася та сет виграла. У третьому сеті українка мала перевагу 2:0. Втім, Варгова ініціативу перехопила, вийшла вперед 4:2 та ще й подавала. Анастасія Соболева у такий критичний момент не капітулювала – взяла чотири гейми поспіль та перемогла.

У чвертьфіналі на Соболеву чекає зустріч з так званою "нейтральною" представницею Росії Александрою Шубладзе.

відео дня

до речі

реклама